Со кого се познавате од форумов?

CroMkd

Someone
Член од
24 декември 2008
Мислења
114
Поени од реакции
35
Епа вчера се упознав со доста кул фацки, од кои ги памтам :
metalhammer, TheTinule и френдицата, Господ, Saladin, AlexTheGreat и уште многу други.
Сите бевте закон, поздрав :D
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Епа ете ај и ја да истакнам моменти од вчерашната мини тајна, деструктивна собиранка. Знаев од порано фаци од Кајгана, се запознав со Господ, металхамер, Алексдгрејт и Tinule. А да, и благото беше убаво :).
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Хепа и јас вчера на мини собиранката и заседанието на КШК ги запознав Апокалипто(немодераторот), CroMkd, Power-MKD, bebushot, theTinule другарка и`. Господ го знам од претходна собиранка, али тој не ме паметеше, си мисли дека е нов член сега откако смени ник. Фин момак ќе го дружам на кафе на есен кога ќе ми биде колега :)
И фино си поминав, барем јас, плус со впечатоци од КШК заседанието уште пофино :)
 
Г

Господ

Гостин
Хепа и јас вчера на мини собиранката и заседанието на КШК ги запознав Апокалипто(немодераторот), CroMkd, Power-MKD, bebushot, theTinule другарка и`. Господ го знам од претходна собиранка, али тој не ме паметеше, си мисли дека е нов член сега откако смени ник. Фин момак ќе го дружам на кафе на есен кога ќе ми биде колега :)
И фино си поминав, барем јас, плус со впечатоци од КШК заседанието уште пофино :)
Ми беше познат бе :icon_mrgr
 

КвикСилвер

Модератор
Член од
28 март 2010
Мислења
4.544
Поени од реакции
5.855
Ни јас никој незнам. Со Keyten сме комшии, но се немаме запознаено. И мислам гад хејт по фаца го знам ако живее во Ново Лисиче:)
 

girl_girl

пловам на асфалт
Член од
13 јуни 2010
Мислења
913
Поени од реакции
132
До сега ги запознав
beneamata
The mummy
Боби[МКД]
Devil Guy
OverClocker... се колеги :)
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ни јас никој незнам. Со Keyten сме комшии, но се немаме запознаено. И мислам гад хејт по фаца го знам ако живее во Ново Лисиче:)
Па дој поздрави се, циган -.-
Можда имаш добра сестра, од кај да знам -.-
 
Член од
18 април 2010
Мислења
2.632
Поени од реакции
3.506
Со никој.Само Тончи сум го видел еднаш кога беше на гости кај дедо му.Ама тоа беше пред 2-3 години кога не бев зачленет на Кајгана.Инаку со дедо му сме комшии.:D
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.239
Поени од реакции
78.861
Добро се знам со:
Holpy!
Менчо
pilot32
и
сомун

а само се запознав со:
fighterX
и
angel_girl
 

Kajgana Shop

На врв Bottom