Со кого се познавате од форумов?

Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.139
Поени од реакции
852
Jas gi poznavam Ofchar i Dajdo.
Има измени од тука :)
Сеуште лично ги познавам Офчар и Дајдо, сега ќе ги додадам и Ред Хот!, Night Funeral, Vilhemina, Xorpeal и Lost Pin, а од MSN што почесто контактирам се Crazy In Love, Night Walker, Keyskeenow, Акаша, NIKA, Janev, Scarface34, ImperatoR, Walker Girl.
 
Член од
9 јануари 2008
Мислења
99
Поени од реакции
1
Pa deka sum nova ne se znam so nikoj , ama se nadevam deka kje se zapoznaam. :)
 

vlatkolik

~I'm busy U are UglY,Have a Nice DaY!!!~
Член од
17 мај 2007
Мислења
2.647
Поени од реакции
28
Моментално со :
vodkamixx
vlatolik
zemzela
The Dzo
Crazy in Love
Gebels
badijal_hip

и онака ги знам
Гижо
Toreador
Нареден пут немој гладен да ми пишуеш ник :star:

Со кого се знам...лично само со Tutkar, и vodkamixx го имам упознаено ама ехееее години се у прашање,го немам видено цели можда 8 години :pos:
 

Mädchen

Smile
Член од
31 мај 2006
Мислења
1.571
Поени од реакции
38
Па не со многу...со Маckata,E_L_E_N_A,ladnicka,Тамарче,а преку мсн шо с пишам со Yugo i Steve Ray
 

Natural-girl

Morphine
Член од
16 октомври 2007
Мислења
3.462
Поени од реакции
5.246
Ново упознати ми се La Espagnola и Doti4nata! Со Дотичната само се упознавме, а со Ла Еспањола супер си поминав муабетејќи си за се и сешто.
 
Член од
24 мај 2007
Мислења
5.124
Поени од реакции
35
Necrophilia is my new friend. :) Се запознавме во Крушево, заедно скијавме, бркавме женски, јадевме бурек... :) Воглавно супер тип.
 

Bacillus gagous

Biohazardous
Член од
21 јануари 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
168
Таму негде пред две недели ги запознав Викторгг и ада кој востановивме дека ми е маалска
 
Член од
30 јануари 2005
Мислења
7.397
Поени од реакции
1.308
Таму негде пред две недели ги запознав Викторгг и ада кој востановивме дека ми е маалска
Буцнете го детево за light теми, инаку ќе ви ископа некој статистички податок од `68 за населението во Монголија. И ќе се гледате со прашалници од каде му е. Инаку, фино момче, тивко, ама пријатно... Ако не го наведете на наука, супер муабет ќе извадите од него, а ако ве интересира муабет за наука, уште посупер :helou:
 

Steve Ray

Texas Huriccane
Член од
24 ноември 2007
Мислења
1.131
Поени од реакции
182
Pa licno se znam so Capo Kapistec i Hanibal ante portas, a preku MSN so Dimitar i Madchen Upsss!!! i so Vikuska se znam.....
 
Член од
8 февруари 2007
Мислења
1.968
Поени од реакции
43
Со Black Lily се запознав пред некој ден. фина девојка :)
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.401
Поени од реакции
7.663
Иако слабо пишува на форумов, сепак да го пишам.
Се запознаф со Boogie
Денес ми стави пирс на јазикот :je: :je: :je: :je:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Е брао, нели ќе одеше манастир, со пирс не се оди манастир. Или се оди :):):):)
 

Фокси

Talk nerdy to me
Член од
11 октомври 2007
Мислења
2.358
Поени од реакции
1.390
Јас ги знам децава ама некои од нив не знает дек Бон Џови сум во суштина јас....На пример Фантом ох го знам зш и е брачед на моја мн добра другарка.Мамли го имам на мсн и така се знајме.Зазуфче ми е другарка.Мартин$ го знам пошо го имам на мсн и учиме во исто училиште.Корун го знам по една другарка...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom