Сотир Лалевски Чоко

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.797
Сите братучетки ги собрал за спот да направи :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
 
D

DeviL_32`

Гостин
Симни се пред влез, се лижам ко мајонез интересно е фристајл да маваш :pos:
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
денес групи колку сакаш,секој е на своја рака,кои ке стигнат песни прават,секој има трака од мака.:pos2:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
152
:vozbud: еден од моите фаворити инстант пејачи...
...зен момент фризурата со четка и сликата како плови по реката...свршенка одма :pos:
...одамна нема ваква појава,ако ги изклучиме оние од фешта
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
OH MY GOD!

Туку...има една доообра пичка во спотот кај ретардусов...стегнато меше и големо цице.:)
 
J

JOEY JORDISON

Гостин
:uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo::uvo:
 

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
Жалноооооооооооооо
Типов и не е свесен колку ретардирано изгледа.Си мисли фраер е некој и дека направил нешто у животов.....
стварно многу многу жално...
 

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.442
Поени од реакции
7.829
Зимзелена е песнава!!!

Сотир Лалевски, раперот во џемперчињата :)
Неверојатно е како во иста скопска населба живеат Стефан Росонеро и Сотир. Иронија на судбината :)

п.с. некои од девојкиве добро тресат газ :)
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Морам да признаам нешто ама немој да ми се смеете!
Братучетка ми учествуваше во снимањето на „спотов’’ :kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:младост лудост:nesum:
Мислам дека беше зимата 2002-03 и ептен беше ладно таа зима ,затоа џемпер носи овој :pos2::pos2::pos2:
ееех а тааааман престанав да имам кошмари од спотов пак се потсетив:nerv:
 

Mrs. Vedder

red cloud at sundown
Член од
12 февруари 2009
Мислења
984
Поени од реакции
66
Морам да признаам нешто ама немој да ми се смеете!
Братучетка ми учествуваше во снимањето на „спотов’’ :kesa::kesa::kesa::kesa::kesa::kesa:младост лудост:nesum:
Мислам дека беше зимата 2002-03 и ептен беше ладно таа зима ,затоа џемпер носи овој :pos2::pos2::pos2:
ееех а тааааман престанав да имам кошмари од спотов пак се потсетив:nerv:
Шо има тебе да ти се смееме, братучетка ти е за реметење...
За песнава....не зборам ај, Цоки ваљда не е пубертетлија сега, а можда и грам-два повеќе мозок има...
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Ми текнува на овој лик песнава беше "хит" пред некои 6 години.
Се убивав од смеење кога ќе го видев спотот.
 

maca_kaka'

тiƒosi јаossoηeјаo
Член од
6 октомври 2007
Мислења
3.515
Поени од реакции
640
Комшијата мој:pipi:

Он е главен фраер у маало:pos::pos::pos::pos:
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Зимзелена е песнава!!!

Сотир Лалевски, раперот во џемперчињата :)
Неверојатно е како во иста скопска населба живеат Стефан Росонеро и Сотир. Иронија на судбината :)

п.с. некои од девојкиве добро тресат газ :)
Стефан е во подготовка на песна на мојот соученик од основно.
Ѕвездата се враќа :vozbud::vozbud:

Само кажи yes, симни се пред влез, за час , од тебе губам свест :tv:
 

paradajz

форумџија без ресор
Член од
19 јули 2009
Мислења
18
Поени од реакции
0
prvpat koga ja gledav pesnata na tv mislev deka e nekoja zaebancija:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom