Blackout
Поени од реакции
451

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • сега ти се игра Дочка ?

  ај се збираме на га(нг)ренава коа ке сакаш адд 5ky1ark е мојов јузер на гг.
  Х
  Кој сфати, сфати, кој не, го праќам во основно да слуша за венови дијаграми. :)
  Медицинарче, а? :) До каде си, како ти оди?
  Јас не дека немам фрустрации, само со тоа што поминав толку време таму сфатив дека не се криви докторите, туку целиот систем не чини, а докторите го "јадат" за се што не е како што треба, најчесто ни криви ни должни. :toe:
  Одлично мислење на темата за трансплантација :smir:
  Гледаат ходници и ја гледаат Точи и мислат дека го познаваат здравствениот систем и дека сите доктори се расипани, продадени души, страшно нешто, ретко се наоѓа некој да не го мисли тоа. Имаш доктор во фамилија или го имаш поминато "веселиот" пат низ здравствениот систем?
  хаххахххаххаххахахаххаха
  ААААААААА
  Ќе се убијам.
  Ваа ко - проклета је Америка хахахаххах
  Жива ли си барем.
  Мамурнаааа???? :) :) :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom