Соодветна облека за во теретана?

Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.192
Поени од реакции
5.178
Требало друга опција да избереш за достава, дхл е супер брза ама затоа и толку скапа

Инаку под 22 евра не ти бараат ништо да платиш со стандардна достава, од 22 до 45 евра само ддв а над 45 евра ќе си платиш и царина и ддв заедно
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.475
Поени од реакции
7.672
По ДХЛ не се нарачува никогаш, изгор се.
Razmisliv za ova, ama nemase druga opcija, nemase opcija po obicna poshta.
Sega im se javiv, trebalo da platam samo 1.000 den za magacinsko zadrzuvanje.. vikam so zdravje da si ja koristite, ama ako ne sum ja sakal ke ja vratile nazad.. vikam slobodno vratete ja.
Sega im pisav na gymshark da vidam kakva im e politikata, dali ke vrakaat pari.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
2.714
Поени од реакции
2.062
Razmisliv za ova, ama nemase druga opcija, nemase opcija po obicna poshta.
Sega im se javiv, trebalo da platam samo 1.000 den za magacinsko zadrzuvanje.. vikam so zdravje da si ja koristite, ama ako ne sum ja sakal ke ja vratile nazad.. vikam slobodno vratete ja.
Sega im pisav na gymshark da vidam kakva im e politikata, dali ke vrakaat pari.
Јас мислам дека ќе ти направат refund од Gymshark без проблем.

Требало друга опција да избереш за достава, дхл е супер брза ама затоа и толку скапа
Абе дерат за документација и ете тоа "магацинско задржување", еден документ што ќе изготват скоро 2000 ти го наплаќа..(n)
 
На врв Bottom