Соодветна облека за во теретана?

M

Macedon1um

Гостин
Требало друга опција да избереш за достава, дхл е супер брза ама затоа и толку скапа

Инаку под 22 евра не ти бараат ништо да платиш со стандардна достава, од 22 до 45 евра само ддв а над 45 евра ќе си платиш и царина и ддв заедно
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.602
Поени од реакции
11.144
По ДХЛ не се нарачува никогаш, изгор се.
Razmisliv za ova, ama nemase druga opcija, nemase opcija po obicna poshta.
Sega im se javiv, trebalo da platam samo 1.000 den za magacinsko zadrzuvanje.. vikam so zdravje da si ja koristite, ama ako ne sum ja sakal ke ja vratile nazad.. vikam slobodno vratete ja.
Sega im pisav na gymshark da vidam kakva im e politikata, dali ke vrakaat pari.
 

nE0n1nja

Eat nerds get shredded
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.468
Поени од реакции
3.270
Razmisliv za ova, ama nemase druga opcija, nemase opcija po obicna poshta.
Sega im se javiv, trebalo da platam samo 1.000 den za magacinsko zadrzuvanje.. vikam so zdravje da si ja koristite, ama ako ne sum ja sakal ke ja vratile nazad.. vikam slobodno vratete ja.
Sega im pisav na gymshark da vidam kakva im e politikata, dali ke vrakaat pari.
Јас мислам дека ќе ти направат refund од Gymshark без проблем.

Требало друга опција да избереш за достава, дхл е супер брза ама затоа и толку скапа
Абе дерат за документација и ете тоа "магацинско задржување", еден документ што ќе изготват скоро 2000 ти го наплаќа..(n)
 
Член од
5 април 2010
Мислења
602
Поени од реакции
214
Дечки имате зимано облека за вежбање од спортех оутлетот кај борис трајковски. Ако немате од таму зимано препорачајте од каде зимате ефтини парчиња кај нас и што матријал а да не се усмрдува брзо.
 

LustingVertigo

Snopdan Dogovich
Член од
1 декември 2017
Мислења
730
Поени од реакции
924
Патики, шорцеви, блуза со крати ракави и крпа. Опционално нараквици за вежбање.
Одам за да потам ко свиња, а не на модна писта. Што можи да биди соодветно ? :tapp:

Освен некој шмизли што се шминкаат и се дотеруваат за втеретана и 80% од времето се на телефон наместо да вежбаат, тие се за у кафиќ а не за во теретана.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom