Сончев брег

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.463
Поени од реакции
5.435
Годинава сакамо друштво да идемо Сончев брег па некој да даде некоја понуда добра за хотелче... Немамо до сеа идено Бугарија дека...
Се мислимо она понудене преку БисерПром што се за Кокиче и Верис хотел...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
791
Поени од реакции
218
Годинава сакамо друштво да идемо Сончев брег па некој да даде некоја понуда добра за хотелче... Немамо до сеа идено Бугарија дека...
Се мислимо она понудене преку БисерПром што се за Кокиче и Верис хотел...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Во Сончев бриаг е убабо, но иди во Несебар. Има поврке какво да се види и е мало по-евтино.
 
M

MD_

Гостин
Во Сончев бриаг е убабо, но иди во Несебар. Има поврке какво да се види и е мало по-евтино.
Што има толку да се види во Несебар ? Рачунај дека се млади луѓе а не фамилијарни, многу подобро да бидат во Сончев Брег блиску до дискотеките отколку во Несебар па да плаќаат такси цело време за излегување или пак да чекаат автобуси до 5-6 саатот сабајле
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
791
Поени од реакции
218
Што има толку да се види во Несебар ? Рачунај дека се млади луѓе а не фамилијарни, многу подобро да бидат во Сончев Брег блиску до дискотеките отколку во Несебар па да плаќаат такси цело време за излегување или пак да чекаат автобуси до 5-6 саатот сабајле
Секои сам за себе решава дека да оди. За мен Несебар е по-добр и за млади и за стари.
 
Член од
12 јануари 2015
Мислења
2.215
Поени од реакции
3.621
Годинава сакамо друштво да идемо Сончев брег па некој да даде некоја понуда добра за хотелче... Немамо до сеа идено Бугарија дека...
Се мислимо она понудене преку БисерПром што се за Кокиче и Верис хотел...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Колку години имате? Подобро е во Сончев Брег, не е некоја голема разлика а поблиску е до дискотеките. Бисерпром имаат добри понуди одберете си. Мој совет е да идете 8-9 ноќи наместо 6, и зависи колку пари имате и како ќе ги потрошите. Ако сакате српско, ќе го утнете местото :D Морето е катастрофа, така да убаво би било у хотелот да имате базен, друго ако нешто те интересира прашај ме :)
 
L

Löwe

Гостин
Дечки инфо за апартмански смештај в центар?
 
Член од
17 март 2014
Мислења
670
Поени од реакции
917
Само што се враќам, втора година по ред. Она што го приметив и што не ми се допадна е што за разлика од лани сега има уште поголем налив на мушки. Корнер, Графити, Мексо, Вајкинг и Ајсберг ми беа онака нај. Оксиџен пренатрупано и многу тесно, а Баунс ако сакате добар хип хоп иако многу цигани има не се трпат. Се на се 9/10 провод
 
Член од
17 март 2014
Мислења
670
Поени од реакции
917
Ако не ти е до пешачење Закинтос ти е боље пошто имаш све на куп, Сончев Брег е голем град, голема улога има каде ќе бидеш сместен. Али не е проблем. Ние у еден правец за искачање идевме со бус, за враќање пешки 25 мин имавме, таман дур се отрезниме :D Е сеа што се однесува до искачањата мене лично Закинтос ми беше боље, поопуштено е некако. Сончев брег оваа година со многу повеќе машки, али со добра екипа секој помин е загарантиран. Кај и да отидеш нема да погрешиш. Почни со Закинтос, па здравје другата година поспремен на Сончев Брег. :cool:
 
Член од
15 јули 2009
Мислења
3.398
Поени од реакции
3.304
Дечки на 16 јули одам на одмор па да ми препорачате кои се најдобри кафичи?
 

Prince

PsyTrance, Musica Psychedelica
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.160
Поени од реакции
2.987
Дечки на 16 јули одам на одмор па да ми препорачате кои се најдобри кафичи?
Преку агенција си?


Другари ми требит инфо за преку агенција за 5-6 ноќевања... фала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom