Сончев брег

Член од
6 март 2014
Мислења
99
Поени од реакции
107
ke saka nekoj da spodeli mislenje vo odnos na kradenjeto vo bugarija potocno vo soncev breg slusnav deka imalo mnogu takvi duri i vo hotel ne smees da ostavis vazni raboti a ne smees nitu na plaza so sebe da gi nosis pa togas kako.....???? :)
 
A

Avenger99

Гостин
ke saka nekoj da spodeli mislenje vo odnos na kradenjeto vo bugarija potocno vo soncev breg slusnav deka imalo mnogu takvi duri i vo hotel ne smees da ostavis vazni raboti a ne smees nitu na plaza so sebe da gi nosis pa togas kako.....???? :)
Јас бев пред 2 лета, немаше такви работи..
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.929
Поени од реакции
1.659
ke saka nekoj da spodeli mislenje vo odnos na kradenjeto vo bugarija potocno vo soncev breg slusnav deka imalo mnogu takvi duri i vo hotel ne smees da ostavis vazni raboti a ne smees nitu na plaza so sebe da gi nosis pa togas kako.....???? :)
Пропаганда. Заостанат муабет од време на сфрј.
 
Член од
22 октомври 2014
Мислења
1.187
Поени од реакции
694
Posleden pat vo Bugarija na moreto bev pred edno 10 godini moze i poveke.E sega za ovie 10 godini minav sekade pa ovaa godina resiv pak Zlatnite pesoci,Soncev ili Pomorie vo nekoj od hotelite.Gi procitav komentarite za mesta za izleguvanje ok iskustva.14 dena ke bidam tamu ke pojdam sekade.Ali ne procitav nikade za moreto kakva e vodata gadna cista meduzi ima nema.Ne deka sum nogu jak plivac ali majka mi me predomisluva kao u stilo ima meduzi znaes li kolku se golemi :pos::pos:.Mislam stvarno e rasipuvac na zabavi ali pisite na ovaa tema nesto.
 
A

Avenger99

Гостин
Posleden pat vo Bugarija na moreto bev pred edno 10 godini moze i poveke.E sega za ovie 10 godini minav sekade pa ovaa godina resiv pak Zlatnite pesoci,Soncev ili Pomorie vo nekoj od hotelite.Gi procitav komentarite za mesta za izleguvanje ok iskustva.14 dena ke bidam tamu ke pojdam sekade.Ali ne procitav nikade za moreto kakva e vodata gadna cista meduzi ima nema.Ne deka sum nogu jak plivac ali majka mi me predomisluva kao u stilo ima meduzi znaes li kolku se golemi :pos::pos:.Mislam stvarno e rasipuvac na zabavi ali pisite na ovaa tema nesto.
Медузи не сретнав јас, бев лето 2013, али во полоша вода досеа се немам бањато..
 
Член од
22 октомври 2014
Мислења
1.187
Поени од реакции
694
Pa vodata tamu mi bese do sega najlosa zatoa prasuvam nekakva sporedba?
 
A

Avenger99

Гостин
Pa vodata tamu mi bese do sega najlosa zatoa prasuvam nekakva sporedba?
Зависи во кое место во Албанија си бил.. Во Валона и Саранда супер е водата.. Може во Драч си бил.
Иначе еве какво е морето во Бугарија во периодот јас кога бев
DSC_0418.jpg
DSC_0428.jpg

Реално, морето е лошо за разлика од Грција, Албанија, Црна Гора и Хрватска. Ама ефтино е и ноќниот живот е супер.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
22 октомври 2014
Мислења
1.187
Поени од реакции
694
Pa dobro od slikite vo pravo si ali prvata slika e zakon.Inaku sum vo zenski rod.
 
A

Avenger99

Гостин
Pa dobro od slikite vo pravo si ali prvata slika e zakon.Inaku sum vo zenski rod.
Не пишува никаде дека си женски род :D Шала на страна, има бранови и водата е за никаде, влегуваш чист излегуваш како чудовиште, целиот во алги, домa кога ќе отидеш да се тушураш само алга паѓаат од тебе.. Иначе за се друго е супер.
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom