Сонови, раскажете што сонувавте

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Во последно време почесто сонувам некои работи што планирам да ги сторам за во иднина, вклучуваки и обложување во кладилници и како станувам богат.
 
Член од
3 јануари 2009
Мислења
190
Поени од реакции
1
Секогаш различни сонови.Имав еднаш серија од несоници,тоа беше резултат од прекумерното гледање на хорори.Но во последно време сонувам многу чудни сонови.Синоќа сонував дека Јувентус-Интер завршила 11-12 WoooooooW ,а некња сонував дека на татко ми сум му купил нов мобилен(замисли јас му купувам моб. на татко ми,ЛоЛ)и утредента тој стварно си купи нов мобилен.Не знам зошто,но во последно време само чудни соништа сонувам :toe:
 
Член од
31 јануари 2009
Мислења
14
Поени од реакции
2
Секогаш различни сонови.Имав еднаш серија од несоници,тоа беше резултат од прекумерното гледање на хорори.Но во последно време сонувам многу чудни сонови.Синоќа сонував дека Јувентус-Интер завршила 11-12 WoooooooW ,а некња сонував дека на татко ми сум му купил нов мобилен(замисли јас му купувам моб. на татко ми,ЛоЛ)и утредента тој стварно си купи нов мобилен.Не знам зошто,но во последно време само чудни соништа сонувам :toe:
епа брат тоа ти е... стварно чудесија изгледа ке фатиш на спортска или слично:vozbud:
 
S

stereo m'c

Гостин
ја сонувам саканата личност, сонувам како живеам безгижен зивот, сонувам плажи, дружењ, сонувам тоа што сакам !!
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
Сонувам глупости. Најчесто. И да...сонувам цицки...онака море од цицки. Е тоа е веќе убав сон :)
 
S

SSS-Stolica

Гостин
Па зависи низ какви ситуации поминувам низ тој период, кога сум среќен некои откачени сонови, кога сум тажен некои тажни итн...зависи од разположение
 

DEVIL FOREVER

МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД
Член од
29 април 2009
Мислења
538
Поени од реакции
23
:toe:јас сегокаш страсни сонови ретко да сонувам некои други сонови
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Немам доминантен мотив, знам само дека многу сонувам.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Раскажете ги вашите соништа

Незнам дали има ваква тема да си ги раскажувате вашите соништа што сте сонувале, ако има тема веќе ваква тогаш ова не важи.
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Има, една за тоа што сонувате, а една ако те интересира што значи тоа што си го сонувал :helou:

Клик за толкувањето
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Има, една за тоа што сонувате, а една ако те интересира што значи тоа што си го сонувал :helou:

Клик за толкувањето
Опа право за мене се фати, го смени насловот а :) Немам ништо против. Можеби со ваков наслов повеќе ќе биде посетувана, и повеќе постови ќе има на неа. :salut:

Да си кажам јас за мене...

Во последно време многу малку сонувам, и тоа што го сонувам најчесто го заборавам, низ таков период поминувам сега.
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
jас често сонувам и тоа соништа кои се многу силни, со бои, чувства итн
последниот сон на кој се сеќавам беше како како демек сме се договоримле јас и некои мои познаници да го запалиме станот кај мене и да изгориме и ние во огнот
и знам како полека гореше станот
ми беше жал што и мачињата кои ги чувам ќе изгорат
ама така сме се договориле да чекаме да не изгори огнот
многу језиво беше а после нели сватив дека било сон.
 

^The Cherry^

Proof Of Perfection
Член од
4 јануари 2009
Мислења
163
Поени од реакции
1
Овој сон многу често го сонувам... Како паѓам од тараса и застанувам долу на нозе. WTF? :icon_eek:
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
у последно време секс со професорката и др пи*ки шо ми се вртат у глава камо ова да беше реалност животот ќе беше 1000 пати поубав ама нема:nenene:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Сонував како ме казнува полиција (веќе 2 пати ме имаат казнето), а другиот ден требаше да возам 400 километри...
За среќа не се оствари сонот, макар што пет саати на штрек возев... :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom