Сонови, раскажете што сонувавте

ForMyLove

Don
Член од
7 октомври 2008
Мислења
54
Поени од реакции
1
Јас бате најчесто сонувам "мрсни" сонови....:smir:
 

DANTE

Gym instructor.
Член од
22 март 2006
Мислења
1.318
Поени од реакции
366
ммм секогаш сонувам убави работи, се дешава по некад да сонувам и некое хорорче ама ретко :) кога бев мал имав сонувано еден ист сон едно 7-8 пати, страшен беше ме јадеа кучиња хихихи :) сеа уживам дур сонувам :)
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
У јануари, едно 6 -7 пати сонував како правам кругчиња со цигара :pos2::pos2:
 

*eLeNa*

мјаѕ.ιgℓєѕιαѕ ^^
Член од
6 март 2008
Мислења
98
Поени од реакции
16
Сонувам неповрзани глупости...нешта што ми се случиле во текот на денот...толку е без врска... xD
 
Член од
28 јануари 2009
Мислења
49
Поени од реакции
4
секакви глупости од НЛО па до полагање на некој испит и автоматско паѓање на истиот
 

Kika-17

Trouble maker
Член од
21 декември 2008
Мислења
240
Поени од реакции
5
Врата со три кваки од едната страна,у последно време тоа нонстоп ми доаѓа на сон :tv:
 

Anele

princess without a crown*
Член од
3 јануари 2009
Мислења
135
Поени од реакции
4
Kako mi pagaat zabi ili kako ja strizam kosata
 

m.marko21

-STR8-
Член од
16 мај 2008
Мислења
1.177
Поени од реакции
75
Неповрзани соништа ама со баш ништо :tapp: и не се трудам да ги разберам, и оние поврзани со дента (овие ми се глупи) и како летам-овие се :zver:
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ај што сонувам глупости ... него и зборам у сон ... па сабајлечки јадам ремет од моиве дома =(


А во последно време сонувам дека паѓам од зграда ... и се будам "посран" од страв.
 

Black Night

Galvanize
Член од
25 септември 2008
Мислења
327
Поени од реакции
20
I've had a dream, of a world without Никола Груевски. It was the greatest dream. :vozbud::pos2:
 

VeS

.
Член од
16 мај 2008
Мислења
4.749
Поени од реакции
2.355
Најчесто сонувам нешо шо порано ми се случило или многу смртни случаи сонувам
 
Член од
14 ноември 2008
Мислења
3.418
Поени од реакции
856
абе шо и да сонвам во појќето случаи не се сеќавам , али ако се сетам најчесто нешо шо сум го праел во текот на денот само модифицирано на начин шо ми одговара мене :) или па некое јако дупење со јака женска :vozbud:
 
M

Mario Gómez

Гостин
Сонувам како ме бркаат тигри низ цела куќа и волци низ шумата,секс со јаки женски,вонземјани,крајот на светот-како паѓаат метеори.. и то!!
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Сонувам како ме бркаат тигри низ цела куќа и волци низ шумата,секс со јаки женски,вонземјани,крајот на светот-како паѓаат метеори.. и то!!
И јас исто :) само што на мене не ме гонат тигри туку некои други работи
 

Neporazen

Time Lord
Член од
25 јануари 2009
Мислења
545
Поени од реакции
22
Ај што сонувам глупости ... него и зборам у сон ... па сабајлечки јадам ремет од моиве дома =(


А во последно време сонувам дека паѓам од зграда ... и се будам "посран" од страв.

Toa ti e cista AP(astralna Proekcija)

A jas vo posledno vreme ne sonuvam nesto posebno no sonuvam deka sum kidnapiran od razlicni licnosti.

A porano koga bev pomal mi se slucuvase dva pati godisno da sonuvam eden sit son.

Mnogu mornicav,strasen,izbezuman,bez red,bez logika,ne se opisuva.

Vo sonot se cuvstvuvav sam,osamen,sam na svetot,vo nekoj neobicen svet ,mozebi vselenata.I kazuvav mnogu cudni nesta,BLADAV.

Ne se opisuva,neznam zalam sto ne mozam,No ako nekoj ima sonuvano slicno neka pise.:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom