Снег (низ слики)

mmm121

Pentaxian
Член од
27 јуни 2006
Мислења
545
Поени од реакции
21
а бе и во Битола има снег??? а?
 

mmm121

Pentaxian
Член од
27 јуни 2006
Мислења
545
Поени од реакции
21
Let3: Се заебавав .... војска бев Битола, сум чистел битолски снег охохооооо......

Hidden: Да, Кожуф е. :wink:
 
Член од
8 јануари 2009
Мислења
929
Поени од реакции
21
Највише снег има натрупано во дебаР!
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113

Kajgana Shop

На врв Bottom