Снег (низ слики)

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.779
Од мобилен се сликнати не се баш со многу добар квалитет ама ајде нека биде :icon_lol:. Image011.jpg
Image002.jpg Image004.jpg Image007.jpg Image008.jpg Image009.jpg
 

Attachments

Ambasadorka.G

Poliglota
Член од
20 јуни 2009
Мислења
56
Поени од реакции
14

сликана во битола кога падна првиот снег.
se gleda li?

Edit by Tonchie: Сега се гледа :)
 
Член од
3 јули 2011
Мислења
348
Поени од реакции
142

--- надополнето: 15 јануари 2012 во 22:08 ---

--- надополнето: 15 јануари 2012 во 22:09 ---
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.115
Поени од реакции
18.090
Плоштад Крушевска Република или кај Охриѓани (и другите) попознат како Чинар.Температурите се од -6 до -16 навечер.Немаше тема мраз :D

 

Kajgana Shop

На врв Bottom