Снег (низ слики)

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Надвор е супер, а и врне низ цела Македонија :) Снегот навистина недостигаше и гледам на сите ни се допадна (добро, има и исклучоци:) ).
Тука можете да ставите по некоја слика од вашиот град.
Шетав до скоро, и направив и некоја слика од Кавадарци. 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.464
Поени од реакции
5.435
Еве нешто од мене, сликав кога се враќав накај дома...

(низ идење и мутно испаднале)


... во Тетово
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958Па сега не дека баш ова е во мојот град ама сепак сликиве се преубави.
 

Morbid

грофица
Член од
6 јануари 2009
Мислења
109
Поени од реакции
12
Сликава е од околината на Скопје.
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
Втора тура слики од Кавадарци...

Сликани вечерва со Нокиа Е51!!Врне непрекинато од сабајле...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom