Снег (низ слики)

Член од
16 јануари 2018
Мислења
78
Поени од реакции
63

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Крушево. Кога е фотографирано?

Доста посетители изгледа - гледам многу стапалки пред шумичката, некои поприлично големки?!
Вчера е фотографирано :) Овие големите стаплки можеби се само развлечени стапалки :)
Посетители има доста, терените беа полни :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom