Смешни имиња на фирми

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Плажа Глуво и тоа да биде одма после плажата НЕМО во Охрид.
Продавница за бела техника Уран таа да биде најлево насреде Нептун шоп и најдесно Плутон.
Електроинсталација - ЏИШ
Водовод и канализација - Фекал
Соларни системи и колектори - Припек.
Градежна фирма фушар - Градиме со врвен квалитет по сите стандарди.
Менувачница - Грабеж.
Стоматолошка ординација - Абдомен.
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
16.899
Поени од реакции
30.298
Психијатриска ординација „Јас Ок, ти Ок“ :eek:
Хотел „Трај прај“ :sekcza:
Ресторан „Кај ризичнио“:pov:
Лимарски дуќан „Тишина“ :shook:
Бутик за трудници „Девица“ :цицки:

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.456
Поени од реакции
11.908
Сендвичара „Инает Плус“ - нас.Пинтија
Автоматски споено мислење:

сендвичара Дедо Медо во Скопје - ул. перо наков
 
Последно уредено:

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Пекара „НАШЛЕ ПА“. Да биде одма лево од пекарата Зашле во Битола.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Сервис за Бела техника Црно на Бело...
Автомеханичарски сервис Точкар.
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
АЕК по ТЕЛЕКАБЕЛ треба да распише тендер за нов мобилен оператор ВОЛКАБЕЛ...

И мобилниот оператор А1 да добие конкурент од новиот мобилен оператор Сител...
 

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
3.074
Поени од реакции
2.681
Градежно претпријатие „ДИВОГРАДБА“. Градиме 100% легално...

Продавница за здрава храна ГМО...
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.100
Поени од реакции
750

Kajgana Shop

На врв Bottom