Слабите девојки веќе не се во мода

kapetan

Не сум дебел. Стомакот ми е 3D!
Член од
4 октомври 2008
Мислења
966
Поени од реакции
535
хахаха мрсно си е мрсно.....полна рака....
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
On the other hand, дебелите никад нема да бидат у мода.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Насловот на темава ми звучи доста утешителен во оваа зимска ноќ.Ти ада не крши филм:)
 

ITK

Член од
10 октомври 2008
Мислења
1.107
Поени од реакции
51
Би купиле ли календар со ова момче. Ви го претставуваме 29-годишниот Мајкл Боверс, кој тежи 241 килограми и се смета себеси за исклучително секси маж.



Мајкл, со потекло од Мемфис, САД, тврди како е навистина горд на својата ’големина’, па како и другите привлечни мажи, и тој ќе позира за календар.

“Се чувствувам секси и привлечно. Не гледам причина зошто не би позирал за календар како и останатите машки модели.“- тврди ова момче.

Доколку Мајкл навистина ве привлекува и сакате за него да дознаете многу повеќе, посетете ја неговата интернет страна
, таму доколку сакате можете да го видите и неговиот календар. Или подобро немојте.

А за дебелите момчиња што ке кажете :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Бљак!!!
Иначе што тоа вие подразбирате под слаби девојки..
Анорексичните костури не ни биле никад во мода.. А нормално слабите девојки никогаш нема да излезат од мода!
 
Член од
23 ноември 2008
Мислења
38
Поени од реакции
0
Abe aj ne zaebavajte....Slaba devojka e SLABA do koska, normalnata si e normalna, ima se, ama nema previshe...A debelata si ima vishok, zatoa i e debela, neli...
e sea slaba devojka izglea vaka


A normalna, ubava devojka izglea vaka neshto


E sea blagodarenie na svetskite modni studija, ovie termini malce se izdeformirani i normalnite devojki pochnaa da stanuvaat debeli, slabite normalni, a anoreksichnite slabi.... I da, slabite bea u moda i se nadevam kje izlezat kaj i da e zashto ne samo shto izgledaat ruzhno, tuku i zdravjeto im e u rizik :vozbud:
 

tomislayer

Елегантно дебел =)
Член од
18 ноември 2008
Мислења
1.482
Поени од реакции
82
Абе ајде мода шо ви е на вас бе вие луди сте? Каква ми се засвиѓа таква! Не каква е у мода... :tapp::tapp:
 

-----<-<@

loso kure
Член од
10 ноември 2008
Мислења
494
Поени од реакции
23
какви се слабиве цури значи, као радијаторки сувопичести...безвезе...коа ке им го внесеш мож и да си го напипаш на стомаче кај таква некоја...безвезе изгледат, нема боље од компакт класа цура со малце стомаче:smir:
 
Член од
23 ноември 2008
Мислења
38
Поени од реакции
0
какви се слабиве цури значи, као радијаторки сувопичести...безвезе...коа ке им го внесеш мож и да си го напипаш на стомаче кај таква некоја...безвезе изгледат, нема боље од компакт класа цура со малце стомаче:smir:

Hahahaha....poshtuvam!:kesa:
 
Д

Демијан

Гостин
Па да ви кажам за мене и никогаш не биле во мода.Секогаш сум бил за онака мрснички ама секси мрснички.Не некои тенкови да има до мене,онака лајт девојки сакам.Да има што да се фати,за време на секс да шлапа hahaaa
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Ja samo znam deka ke sklucam predbracen dogovor so zhenata so koja planiram da se zemam.
Predbracen dogovor,vo koj ke stoi " Dokolku se zdebelish poveke od 6 kila od momentalnata tezina,imam pravo na razvod"

Normalno,ke si toleriram dur e trudna...ke i dadam godina dena da gi simne kilogramite..
Bashka ne sakam mnogu salbi devojki,bash sakam popolneti,normalno de,klasicna tezina.
Ama pak MRAZAM zheni sho se zapustuvaat koa ke najdat maz!! Mislat fatile maz,rodile deca i tolku! Koj go ebe be,ke jadam ko svinja.
Ko ke vidam zeni u 40ti godini napraveni ko burinja,nemozat na 1 sedishte u aftobus da sednat.Mi se sere! A znam deka ne fatlie maz so taa tezina.
Se kladam deka kacile 20kg za 2 godini ebate.


Taka da...devojki...zheni...ne drzete dieti..ama pak..da se razbereme...ne se zapushtajte mnogu -.-
 
Член од
4 декември 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
i jas nesakam epten slabi devojki, ama i ne da se od tipot na "pobrzo ke ja preskoknis, otkolku da ja zaobikolis, i toa necini, treba da licat na nesto, vo red e nekoe kilce odpojke i fini oblini, se vo NORMALA:pop:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom