Слабите девојки веќе не се во мода

Член од
26 август 2008
Мислења
2.165
Поени од реакции
58
Не знам за тебе, ама јас не им ги проучвев телава на девојкиве. И не знам дали сите имате добро разбрано на какви слаби девојки се мислит со темава.
Ова личит на топ оформено или ко изџвакано?
[]
koe telo be duso?



Еве ајде бирајте сега, е првата е слаба!
Srednata definitivno.:)
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
Увек сум сакал некој девојчиња со рамно стомаче и без ич целулит...Само нејкам некој толку слаби колку првава.. Нешо измеѓу неа и средната.. Нејкам облини(зизги) ама слабите девојчиња имаат убаво г*зе увек:) Башка ептен сакам долги тенки нозе.. А некоја поцелулитна ми е само за у кревет и за див секс.. Тоа е моето сваќање :)
 
Член од
29 февруари 2008
Мислења
370
Поени од реакции
13
Viksa moze da mi go objasnis onoj del kade sto velis deka slabite devojki UVEK imaatubavo gaze???? hm...prvo sto mi teknuva..nekoja 50 kilca visoka 173 cm...i svisnat gaz posto mislejki deka e slaba e i zgodna ic ne se zategnala... :kesa:
 
S

smart ass

Гостин
privlecni devojki se onie koi imaat harizma,imaat pocit i oset...ne e vazno dali se slabi ili popolnicki inaku kaj anoreksicnite ne naogam nitu moda nitu seksapilnost tuku ispran mozok.
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
Viksa moze da mi go objasnis onoj del kade sto velis deka slabite devojki UVEK imaatubavo gaze???? hm...prvo sto mi teknuva..nekoja 50 kilca visoka 173 cm...i svisnat gaz posto mislejki deka e slaba e i zgodna ic ne se zategnala... :kesa:
НЕ РЕКОВ ДА Е КОСКА СЛАБА, и да признавам на грешката има девојки слаби со распашани г*зинја.. Ама сакам да има рамно стомаче и стегнат задник..
 

kostovska

Рокенролистика :))))))
Член од
22 јануари 2009
Мислења
368
Поени од реакции
11
Слабите девојќи никад не биле во мода.Во ред е да се внимава на тежината али претерано слабеење изгледа доста одбивно.Да размислуваа доста вака ќе прекинеа со тие детски строги диети и ќе си бидат свои такви како што се!
 
Член од
13 мај 2007
Мислења
11
Поени од реакции
0
sekoja devojka na nekoj nacin si e super.zavisi od vkusot na mashkoto

Gi molime site registrirani vo kajgana da upotrebuvaat makedonski recnik kako sto treba,a ne na pr. nikad toa ne e nikad tuku nikogash blagodarime mnogu

i neshto drugo,sega mi tekna vo momentov .....site onie koi ke greshat vo pishuvanjeto ke bidat iskluceni ili prenasoceni vo vareni jajca a ne vo kajgana

koe telo be duso?

Srednata e odlicna t.e preodlican

sto e sega ova pocetnik? ne mi e jasno nesto ...!
:jaj:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom