Ски скокови

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
10.633
Поени од реакции
4.480
Распоредот и термиите за претстојната турнеја :). Почнува со квалификациите денеска во Оберздорф од 16:30.

 
На врв Bottom