Скинери

Статус
Затворена за нови мислења.

Picasso`

Schizophrenic!
Член од
26 јануари 2007
Мислења
4.149
Поени од реакции
197
Епа ако Curin88 и Marija88 не се иста личност ја ќе плукнам и ќе речам боже помогни ми. :pop:

I toa iskreno neka ti pomogni gospod, posto od mnogu brzanje do zaklucoci moze da se sopnes. Nemam namera da ti objasnuvam koj i sto e curinot a koja sum jas samo ako ne zabeleza dosega na forumov jas prilicno razlicni postovi od negovite imam-mozda posto ne mi se dopaga voopsto toa sto toj go pisuva.:pipi:
OK. Bez entuzijazam.
 

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
I toa iskreno neka ti pomogni gospod, posto od mnogu brzanje do zaklucoci moze da se sopnes. Nemam namera da ti objasnuvam koj i sto e curinot a koja sum jas samo ako ne zabeleza dosega na forumov jas prilicno razlicni postovi od negovite imam-mozda posto ne mi se dopaga voopsto toa sto toj go pisuva.:pipi:
Затоа сте регнати од ист компјутер? Хммм...ај попосле пиши ми пп со објаснување, или и двајцата идете на перманентен.

Се извинувам за оф-топикот, продолжете со дискусијата.
 

Ѕвер

Перфекционист
Член од
4 јануари 2006
Мислења
2.223
Поени од реакции
28
Незнам само како може етнички Македонец да биде наци скинер?Знам имаше една варијанта нешо као ортодокс скинери што седеа во Парк и ломеа строго Албанци, а уопште не се замараа со Хитлер и национа-социјализмот.Ама наци скинхед ми е стварно дебилно и несфатливо и тоа од Македонец.Па добро бе луѓе истиот тој Хитлер и неговите нацисти врз чие убедување почива и вашата идеологија, први ја створија идејата за Голема Албанија и беа главните подржувачи на Балистите кои палеа и колеа низ западна Македонија.Исто така Хитлер и неговите национал-социјалисти и ја понудија територијата на Македонија на Бугарите кои ја имаат окупирано и запалено цела Македонија.Хрватите например ги разбирам зашо да го негуваат наци скинерството зашто они од Хитлер имале добиено независна држава Хрватска во Втората Светска Војна, а Македонецот...илјадници жртви и распарчена земја токму од вашите идоли од минатото.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
сите 6 милјарди луге на проклетава планета ке беа наци скинери ...
Имам другар од тетово наѕи скинер и стално со вакви теми ме замараше.:pos2::pos2::pos2:.
Ја на шала му викав брат ќе умреме така никој нема да сака да ебе ќелави цури:pos2::pos2:
 

SWEDEN

38ca ama nikoj ne verue
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.531
Поени од реакции
34
Me big varior

prav naci navija za lacio a ne za milan od koj imas posteri , baska malce si mersen koristi kreatin pomalce udri na aminokiselini

Sto ima vrska gospod so nacizmot sakam da prasam ic ne mi e jasno ?
 
Член од
27 април 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
post

Pa jas ,nacistite mrazat onie shto ne vervat vo gospod toa mi e osnovna rabota kaj mene dali mozam da razgovaram ,ako nekoj ne verva togas toj za mene e nikoj i nisto a gledam tuka fallen angel e nesto vo film
a i vaka sho sum slikan toe samo majtap ,i ne trebat amino kiselini i kreatini bidejki ova slika e slikana od ko zavrshiv so dieata za slabeenje :))
 

Бејко

unregistered user
Член од
14 ноември 2005
Мислења
222
Поени од реакции
1
ОК, се смирија страстите и препукувањата.
Бидејќи на форумов имаме некој што не ја сфатил разликата меѓу приватна порака и форумски пост морав да се вклучам во невиртуелна дискусија (расправија би асоцирало на нешто пожестоко) со член кој ја прифатил скинерската идеологија.
Работите воопшто не испаднаа лошо напротив, секој си кажа свое мислење. Тука мора да признам дека направив грешка кога спомнав имиња без да знам дека веќе не се приврзаници.
За „пропагирањето насилство“. Беше повеќе од јасно дека тоа што медиумите го прикажуваат е прилично извитоперено.
Спротивни ставови нормално, има. Но, воопшто не ги решаваме со чизма.
Чурин, ОК дискусиите ги продолжуваме во живо :angry1: , а Марија заради тоа што губи шах, не мора до толку да се лути. :wink:
Поздрав!
 

Serpico

Сковинистратор / I'm Batman
Член од
25 јануари 2007
Мислења
11.166
Поени од реакции
691
O голем воину.. добро е ако си поминал само со бришење. Нашата работа не е да лекторираме или рецензираме постови.

Нареден пат, внимавај што пишуваш, посебно ако си свесен дека правиш нешто што е во спротивност со правилата на форумот.

Назад на тема.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Pa jas ,nacistite mrazat onie shto ne vervat vo gospod toa mi e osnovna rabota kaj mene dali mozam da razgovaram ,ako nekoj ne verva togas toj za mene e nikoj i nisto a gledam tuka fallen angel e nesto vo film
a i vaka sho sum slikan toe samo majtap ,i ne trebat amino kiselini i kreatini bidejki ova slika e slikana od ko zavrshiv so dieata za slabeenje :))
Ортодокс Скинерите мразат не-христијани. Нацистите не мора да значи, има и црнци нацисти, има и арапи и босанци.
 

Kvendolin

чупе од бурдите
Член од
24 март 2007
Мислења
1.003
Поени од реакции
75
Постојат и Ортодокс Скинери! Е, не можам повеќе најискрено, се предавам:pos2:!
 
Член од
27 април 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
hhehe

Ортодокс Скинерите мразат не-христијани.
Нацистите не мора да значи, има и црнци нацисти, има и арапи и босанци.
more coek sho me meshas ti neme so Ortodoks skineri
jas ne sum skiner jas sum samo nazi sega jas mrazam onie sho ne vervat vo gospod ,eve na pr ne mrazam pravilni muslimani ,zboram za muslimani sho propovedvat ljubov i shto vervat vo gospod a ne onie jihaaad ajdeeee da se ubieme:)) takvi se onie kako fallen angel i zatoa mora prvin ovicte se istrebat ,sekoja religija shto propovedva ljubov i shto verva vo gospod za mene e religija ,ama sepak mislam deka mojata religija e pravilno da ne zboruvame sega za religii oti e druga tema,a inace jas mrazam vojni mrazam ubivanje mrazam tepanje, no nekogas mora da se pravi isklucok bidejki nekogas na pr mojot sosed ja zagrozuva mojata sostajbata na mojata zemja i na mojata familija i i jas moram da reagiram kako shto reagita toj
 
Член од
22 јуни 2007
Мислења
1.296
Поени од реакции
26
zasto velicenje na Hitler i tetoviranje kukasti krstovi sigurno ne asocira na cevkinja ...:pos:
A velicenje na stalin na sto asocira ? Ili komunizmot e vo red a nacizmot ne cini ? Dobro luge tolku li ste slepi pred evrejskata propaganda , vo kojasto oni gi preuvelicuvaat svoite zrtvi vo vojnata, i kajsto sakaat da ja ocrnat maksimalno nacisticka germanija a fakt e deka ke ni bese mnogu podobro da ostanevme pod niv , odkolku pod komunistite sto ne zemaa. A za rasniot problem znam deka ne go svakate seriozno , no eve videte sto se slucuvase pred godina dena vo Francija, koga pocnaa da se pobunuvaat Crncite i arapite vo francija , nastana HAOS. I ke nadodadam deka imam nacisticki ubeduvanja i ne sum skiner. A za skinerite ke kazam samo deka spored mene se ok , nekogas zabeguvaat posle mnogu alkohol , no sekogas si se drzat do svoite principi

Незнам само како може етнички Македонец да биде наци скинер?Знам имаше една варијанта нешо као ортодокс скинери што седеа во Парк и ломеа строго Албанци, а уопште не се замараа со Хитлер и национа-социјализмот.Ама наци скинхед ми е стварно дебилно и несфатливо и тоа од Македонец.Па добро бе луѓе истиот тој Хитлер и неговите нацисти врз чие убедување почива и вашата идеологија, први ја створија идејата за Голема Албанија и беа главните подржувачи на Балистите кои палеа и колеа низ западна Македонија.Исто така Хитлер и неговите национал-социјалисти и ја понудија територијата на Македонија на Бугарите кои ја имаат окупирано и запалено цела Македонија.Хрватите например ги разбирам зашо да го негуваат наци скинерството зашто они од Хитлер имале добиено независна држава Хрватска во Втората Светска Војна, а Македонецот...илјадници жртви и распарчена земја токму од вашите идоли од минатото.
Vidi Hitler im ponudi na Kralstvo SHS da bidat sojuznici vo vojnata , oni prifatija i vo posleden moment narodoto se pobuni i se svrtea protiv hitler. I on togas izvrsi napad neli vo kojsto im dozvoli na bugarskite sojuznici da ja osvojat makedonija i da imaat odvrzani race vo nea , odnosno da bide pod nivna kontrola. Znaci bugarite bile tie sto go pravele kolezot , a ne vojskata na nacisticka germanija
 

Никола

Државник
Член од
18 април 2005
Мислења
5.074
Поени од реакции
333
Дали има скинери кои не се геј?

Поздрав од Бруно
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Не знам што дигате толкава фрка-сум имал можност да се дружам со наѕи скинерите и да ви кажам дека покрај лудиот живот што го водат другото си е ок.
Јас ги праував за идеологијата и ставовите кон расизмот и зошто ги мразат сите други луѓе.

Дечките со кој што јас разговарав очигледно беа ителектуално и научно потковани, ми кажаа еден куп аргументи што нормално се во нивна полза. Јас додуша цело време им велев-а бе заеби се тоа чоек ти ми велиш дека пола планета треба умре за да бидеме чисти и сречни-треба да умираат невини жени и деца и татковци и стари луѓе за ова вие што го зборите! А бе ајт!

Глупо им е кога некој така го кажува но на крај многу убаво ми кажаа. Има фанатици кој што навистина идат и убиваат- но ние само декларативо се залагаме за тоа. Живееме најнормален живот и не замараме никого и не ни помислуваме да наштетиме никому без разлика на боја на кожа религија и верување,јас ги мразам евреите но не тој тшо ќе го сретнам по улица бидејќи тој нема никакба допирна точка со оние што го контролираат светот јас сака нив да ги убаијм.:nesum:.
Јас сепак не можам да земам страна-ја сакам Македонија и толку-а другите нека прават што сакаат доколку не ме загрозуваат мене и мојот интегритет и физичко постоење.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom