Си биле...

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си биле две другарки и двете само што се вратиле од тест од автошкола.Едната му вика на другата:
-Абе што направи?А другава:
-Ништо ме ебаа на полигон.А првава:
-Мене на Паркинг!
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Си бил некој Перо и уште од мал сите го викале сарма. Еден ден му здосадил тој прекар и почнал да им кажува на луѓе да не го викаат Сарма повеќе. Луѓето уште толку го р`чкале и уште повеќе го викале “Сарма“. И еден ден Перо ја ставил кубурата во појас и тргнал накај чаршија. Од таму го видел некој другар и му свикал: Кај си бе Сарма. И Перо Сарма, `РС, го упукал. И продолжил Перо да оди по улица и од таму некој викнал: САРМАА. И Перо сарма го рокнал и тој. И така уште некој и уште некој и луѓево разбрале дека Перо не сакал да го викаат Сарма. Тргнал Перо накај дома и го сретнал некој другар и му рекол: Кај си бе мелено месо...ориз...зелка...
Перо: Е ајде свиткај ме па да ти ебам матер.
 
Член од
10 октомври 2009
Мислења
2.955
Поени од реакции
1.349
Си биле два мајмуни и разговараат.
-Кога повторно би се родил би сакал да се родам како човек,
па би се оженил со убава, млада, девојака.
-И така повторно би станал мајмун!
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си биле 3 деца и се натпреваруваат кој е понизок!
Првото дете вика: Јас кога си одам од мојата соба неможам да го згаснам светлото!
Второто дете вика: Тоа не е ништо,јас кога си одам од мојата соба неможам да ја затворам вратата!
А третото вика: Вие двајца сте за мене гола вода, јас кога одам да берам јагоди ја земам скалата!!!
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.257
Поени од реакции
4.862
Еден волк се скрил зад една грмушка и почнал да крека како кокошка...поминала лисицата и рипнала во грмушката да ја јади кокошката...волкот а е*ал и си рекол...Од кога научив странски јазици многу е*ам..
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Си биле Двајца ловци се нашле во шума во Њу Џерси. Едниот од нив паднал во несвест. Се чини дека престанал да дише. Овој другиот викнал брза помош и кажал: Мојот пријател е мртов! Што да правам? Операторот му одговорил: Ќе ви помогнеме, само вие смирете се. Прво, морате да бидете сигурен дека тој е мртов. После тоа настапила тишина, и тогаш се слушнал пукот. Ловецот повторно се јавил на телефонот и кажал: Во ред е, што понатаму?
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си биле Македонец, Американец и Германец се натпреварувале кој подолго ќе зачува една тајна. Американецот почнале да го тепаат и за 15 минути ја открил тајната.
Германецот го тепале 15 минути, но не ја открил тајната. По 30 минути и тој ја открил тајната
На ред бил Македонецот. Го тепале 2 дена, но не ја открил тајната. По некое време пак дошле да го тепаат и го виделе како се удира со главата во ѕидот, и велел:
- Сети се бе, сети се!!
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Си биле Македонец Германец и Американец, ама не е на хакет мен вицот.
И се натпреваруеле кој боље слуша.
Германецов вика, се будам ја усред ноќ глеам нешо лупа тропа, се качуем на кров на зградава, коа глеам пајак мрежа плете, го отепав си легнав.
Американецов, се будам ја нешо чкрипи крцка маме му еем, се симињам доле у подрум, глеам рѓосуе цевкава, ја стругнав офарбав си продужив да спијам.
Македонецов, спијам ја, и слушам нешо тропка ко да има некој тука.. идам у ходник, коа глеам кондурите биле, ми искачаат од мода.
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си било едно лошо прасе. Еден ден тоа се шетало по шумата и ја сретнало добрата вила. Таа му рекла: - Јас на тие кои ќе ме најдат им исполнувам по 3 желби, но бидејќи ти си лошо прасе, ќе ти исполнам само една! Прасето и рекло:
- Епа Цркни!
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си биле поп, студент и филозоф и разговарале на тема секс. Го прашуваат попот:
- Добро бе попе тебе нели ти се присакува некогаш?
- Јас можам кога сакам ама несакам затоа сум поп.
Потоа го прашуваат студентов и овој одговара:
- Мене ми се плаче за секс ама неможам да си најдам партнерка никако.
И на крај го прашуваат филозофот и овој им вика:
- Јас можам и сакам.... ама ЗОШТО?
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.404
Поени од реакции
2.510
Си бил некој човек и бил ноторна пијаница. Отишол чоеков на лекар и докторов му вика:црниот дроб ти е во мн. лоша состојба не смееш више да пиеш! Уствари смееш али една чашка на ден.И чоеков рекол добро демек само една чашка на ден.И докторов го срекава чоеков у кафана мртов пијан и му вика:Што праиш бе??? Нормален ли ...си ти? па нели ти реков една чашка на ден??А чоеков му рекол:Па знам де,ова ми е за 23 Октомври 2041!!!
 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Блажо и Мара биле во брак 20 години. Секоја вечер кога воделе љубов Блажо инсистирал да се изгасне ламбата. На Мара еден ден и пукнал филмот и одлучила да го излечи од таа луда навика...

Една вечер, додека имале секс Мара станала, ја запалила ламбата и што ќе види.
Блажо наместо својот алат користел вибратор. Мара изнервирана почнува да му се дере:

- Ти, импотентна будало, како не ти е срам, 20 години си ме лажел? Објасни ми зошто?

Блажо смирено ја погледнал во очи и ја прашал:
- Јас можам да ти го објаснам вибраторор, но ти мене како ќе ми ги објасниш децата?
 

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Си бил еден бивш министер кој го шутнале од партија, и почнал да бара работа низ градов...
- Добар ден, се јавувам на огласот за вработување.
- Да, кажете ми што имате работено претходно?
- Па, бев министер.
- Министер?! Па што мислите дека можете да работите, овде, во градежна фирма?
- Пааа... можам да ја фрлам првата лопата на секоја нова зграда.
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
Си биле Американец, Албанец и Македонец и оделе по пат и сретнале џин!
Џинот им рекол: Дајте ми една задача која неможам да ја извршам!
- Американецот: Прескокни една планина!
Џинот прескокнал, се вратил и го убил Американецот.
- Албанецот: Прескокни 10 планини!
Џинот прескокнал 10 планини, се вратил и го убил Албанецот.
- Македонецот плукнал и му рекол на џинот:
Ај сега нуркај!
 
Член од
30 април 2009
Мислења
790
Поени од реакции
38
Си биле две плавуши...
Едната заборајла да диши и умрела, а другата мислела дека спие, па и таа заспала засекогаш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom