Ситница што ме нервира

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Ко ќе ми реплицираат партиски кртови...
Ау човече :mad:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
По интензитетот колку ме нервира и создава бес во мене, не е баш ситница ама ај...
Која е таа огромна потреба кога ќе се влезе во гнасен патнички автобус во 4-5 сабајле и само што ќе се сместат на седиштата и автобусот ќе тргне- почнуваат како кобили да јадат сендвичи, бурек со месо, колачи, чипсови да грицкаат и при тоа толку дебилни звуци да произведуваат од џвакањето и грицкањето што ми идело од кожа да излезам од нервоза и сета коса што ја имаат до влакно да им ја искубам...Ете до толку ме нервира...
Што правевте до 5 сабајле дебили? Чекавте ли на седиштата во автобус да јадете?
И врвот е кога ќе погледнам некој после тоа прстите како ги лиже и микробите од гнасните и смрдливи седишта ги пренесува во уста...
Среќа што во просек 1 годишно се возам во ваков автобус...Ретко два пати...
 
Последно уредено:
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.064
Поени од реакции
6.676
Кога јадат со (полу)отворена уста и мљацкаат за сите пари.
Кога џвакаат мастика гласно....:mad:
ауф за ова ми се чини да ги исечам со моторна пила и да ги запалам истовремено...................[DOUBLEPOST=1437858079][/DOUBLEPOST]
По интензитетот колку ме нервира и создава бес во мене, не е баш ситница ама ај...
Која е таа огромна потреба кога ќе се влезе во гнасен патнички автобус во 4-5 сабајле и само што ќе се сместат на седиштата и автобусот ќе тргне- почнуваат како кобили да јадат сендвичи, бурек со месо, колачи, чипсови да грицкаат и при тоа толку дебилни звуци да произведуваат што ми идело од кожа да излезам од нервоза и сета коса што ја имаат до влакно да им ја искубам...Ете до толку ме нервира...
Што правевте до 5 сабајле дебили? Чекавте ли на седиштата во автобус да јадете?
И врвот е кога ќе погледнам некој после тоа прстите како ги лиже и микробите од гнасните и смрдливи седишта ги пренесува во уста...
Среќа што во просек 1 годишно се возам во ваков автобус...Ретко два пати...
ждригат и прдат или само мљацкање има ??
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.700
Поени од реакции
27.628
Кога некој треба да ти подаде чаша, и апла со прстите фаќа во горниот дел од каде што треба да се пие или па целосно ја префатил одозгора.
Кога некоја е висока и племенита ама пак носи 15цм обувки.
Луѓе што зимаат 80% сос, 20% од пилешките прсти/похован кромид итн.
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2014
Мислења
44
Поени од реакции
78
Кога ќе ми се одлепи држачот за тоалетна у вц и ќе падне тоалетната на мокри плочки... Ќе го бушам со хилтата и ќе го заштрафам со 12-ка штрафови мамицата негова :)
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.128
Поени од реакции
15.959
Ги бришам наочарите онака скроз, употребувам и повеќе марамчиња за да нема апсолутно ништо, ни точка, нејќам ич замачкани стакла. И нема да помине ни 10 минути, од нигде некаде отисок од прст или дамка. :mad:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom