Сител телевизија

Dacky_Cs

art is not a crime.
Член од
2 декември 2008
Мислења
383
Поени од реакции
7
Отприлика некој да не знае кога започнува Survivor, и дали се вратија учесниците од Survivor?
 

maricka

...
Член од
2 ноември 2009
Мислења
175
Поени од реакции
486
што телевизија е ова сител, по цел ден само сериски филмови даваат, еден нормален филм немаат прикажувано веке неколку месеци. не пукнаа со турско индискиве серии, единствено гледам сител заради suvivor ама изгледа не им е точен терминот, пишува во 22-30, а почнува во 23-30.
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.242
Поени од реакции
19.448
што телевизија е ова сител, по цел ден само сериски филмови даваат, еден нормален филм немаат прикажувано веке неколку месеци. не пукнаа со турско индискиве серии, единствено гледам сител заради suvivor ама изгледа не им е точен терминот, пишува во 22-30, а почнува во 23-30.
Го заборави да го спомнеш,легендарниот дневник во времетраење од дури 100 минути:vozbud:-од нив во 95 минути МОНОЛОГ на НЕПОВТОРЛВИОТ СТРУЧЊАК ДРАГАН ПАВЛОВИЌ ака ЛАТАС,кој си мисли дека зборува со другарите во кафана и дава свои СТРУЧНИ АНАЛИЗИ за состојбите во државата....
Дневникот е како некоја мозочна масажа по 3 часовното пратење во еден здив на турско-индиските мега сапуници...
Добро е шо откупија нешто како Survivor,инаку терминот од 23 па натаму ќе беше повторно резервиран за неповторливите индиски серии...:pos:..
Се заразија луѓево-меѓу кои и тетка ми-кога ќе седне од 18 до 22,23 ИНДИСКО-ТУРСКИ ФИЛМСКИ МАРАТОН....:tv:..
Штета шо газда Зинго по 5 пати ги изврте сите можни партизански филмови,филмови со Брус Ли,,Џеки Чен,па сеа нема шо да дава од филмови...па се наврти на филмовите од Ориентот:music3:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.935
Поени од реакции
7.589
хахаха ме насмеа tomas_bt со ова ИНДИСКО-ТУРСКИ ФИЛМСКИ МАРАТОН баш на место збор
 
Z

Zoza

Гостин
до кога со овие цигански филмови аман не ви е доста што ги пуштате по еднаш во ден за срека тај перид не сум дома па и реприза бе демек по барање на гледачите аман дајте нешто нормално не глупи индиско турски шпански филмови
 
Член од
29 октомври 2010
Мислења
34
Поени од реакции
7
Osven Survivor nishto drugo ne gleam na sitel, porano bev zavisna od premier league ama od koa pochnaa da ja davaat na sitel prekinav da ja sledam.Uopshte ne ja sakam taa televizija neznam zashto :-S
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.935
Поени од реакции
7.589
Osven Survivor nishto drugo ne gleam na sitel, porano bev zavisna od premier league ama od koa pochnaa da ja davaat na sitel prekinav da ja sledam.Uopshte ne ja sakam taa televizija neznam zashto :-S
Премиер лига не е на сител одамна а и не е ни на друга македонска телевизија
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Добро бе шо им е на Сител... или се глупави или... глупави!

Денес започнувала некоја си нова турска серија (ДОСАДНИ) и од сабајле таму во ќошот на екранот стаиле одбројување до првата епизода... ооо до кога бее? Како незнамм... со Обама во живо да имаат интрервју нема до толку да ја влечат.
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.117
Поени од реакции
827
Не ми се допаѓа, не дека е најлоша, ама не ми се допаѓа.
Некој (нов) интересен филм не дале со години, цело време го тупат со српски филмови или некои стари од пред 1995 со многу лош квалитет, немаат воопшто оригиналност, само копираат од А1. Порано имаше чат-пат по некоја забавна емисија (Добра Шема, Вртелешка), сега ни тоа не сум го забележал.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.935
Поени од реакции
7.589
Ајде и Сител почна да ги синхронизира турскиве серии ,оваа новава е синхронизирана:tapp: ми се згади:pov:
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.935
Поени од реакции
7.589
само Survivor,Backstage,M2 и по некад берберон ништо друго не гледам на сител пошо и онака нема нешто интерсно
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.117
Поени од реакции
827
Oхх бре Сител, и ти се нарекуваш телевизија.
Толку апла крадење од конкурентска телевизија досега не сум видел.
Иначе синхронизацијата не им е нешто особено ама ајде бидејќи се на почеток да им посакаме среќа дека ќе се подобрат во иднина.
И А1 кога почнаа со Шехерезад ако убаво се сеќавам на почетокот не беа нај нај но подоцна се подобрија.
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
82
Поени од реакции
6
od pondedelnik "hit" serijata indija (kako sto sitel najavuvase) vo 9.00 sabajle :pos2::tv:
dosega tri termini smenile

eh sto ti pravi a1 so lisjata... volcite... i damite....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom