Симнувате ли ѕвезди при додворување?

SCORPIO__20

Your sex is on fire
Член од
1 февруари 2007
Мислења
4.380
Поени од реакции
71
zvezdi ne :) ama da svrtam nekoj.. sarmanten muabet moze :) ..mnogu e bitno koga masko se dodvoruva na zenskoto.. da nametne tema kade sto ke moze da dominira.. so toa sto bi ostavil dobar vpecatok :) a i nonstop treba da gi menjava temite vo komunikacijata da ne stane dosaden :) a zvezdi se simnuvaat posle ..prviot baknez ako voopsto dojde do toa :)

pa srekno :pos2:
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Ѕвезди не баш...го кажувам она што го мислам и да ја фатам девојката пак ќе и го кажам истото,некако е премногу излитено тоа со ѕвездите,ако не си искрен ќе те откријат ова жениве...:pos:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Ѕвезди не симнувам, али ако има стварно убави очи ќе му кажам зашто да не или нешто слично. Али не лажам зашто со тоа и јас си се лажам самата нели?
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.072
Јас не сумнувам ѕвезди .... нормален си сум
ама еден другар месечина симна :)
Му вика на девојчето : Ја гледаш месечинана ?
Tаа : да
Тој : Можам да ја фатам
Таа : He
Toj : А тебе можам ?
Одговорот од нејзина страна не го слушнавме зш пукнавме од смеење :)
 
V

Viktoranius

Гостин
ехее сум сум симнувал ѕвезди и тоа северници..ама сега веќе не јеботе.
 

Potato

Cold hearted
Член од
18 мај 2007
Мислења
4.924
Поени од реакции
86
Da, koga imam inspiracija. No ne od tie stari " finti " za oci, ova ona =))
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Симињам ѕвезди па и цели планети кога сакам секс, само за тоа и ништо друго.
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
не, сум симињал само кога навистина сум имал потреба, да љубам.
 

Fabullous_178

Psychonautics:.
Член од
21 февруари 2007
Мислења
2.987
Поени од реакции
190
Не,и не знам како се прави тоа.
Знам,ама срам ми е да го правам.Едноставно премногу не ми одговара на карактерот.Кога би пробал да го направам,би изгледало премногу смешно и вештачки,така да,многу пофино ми е да се карам или па си кажувам филмови,и после прашуам дали сум досаден,па ако не сум доволно досаден,ке си продолжам....:pos2::pos2:
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Јас идам со девојка 4 години и уште симнувам ѕвезди онака леле колку си ми убава денес, леле колку те сакам колку ми недостасуваш, само незнам дали е тоа воопшто синување ѕвезди зашто јас тоа стварно го мислам го кажувам онака без намера да добијам нешто.:wink:
 
Член од
2 септември 2007
Мислења
2.155
Поени од реакции
176
само малку... онака искрено... можам да кажам дека убаво си поминувам, дека ми е пријатно со него или евентуално некој комплимент ама ако стварно го мислам тоа. Апсолутно немам потреба да симнувам ѕвезди... пренападно е. Ако додека муабетиме он примети дека ми е убаво, тоа е доволно за он да ми даде до знаење или не дали и он е заитерересиран.
Јас настапувам суптилно :)

П.С. ова за порано... одамна не сум била во таква ситуација пошто имам дечко подолго време
 
Член од
16 ноември 2007
Мислења
430
Поени од реакции
6
skoro nikogas. toa veke mi e izlitena rabota. moze samo da kazam deka sum si prosol ubavo i nisto poveke. delam komlimenti no retko. samo koga iskreno toa go mislam.poveke sum po dorite gestovi. na pr. sekogas da platam pijacka na devojkata so sedi so mene. cvet i sl. no nikogas siminjnje zvezdi.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.506
Поени од реакции
2.638
Не сум од тие типови и искрено не ме бива за тоа јас сум искрен тип реален кажувам се од почеток ако сака добро ако не тогаш ништо.
 
С

Сатори

Гостин
Koga na nekoj tip/tipka mu/i se dodvoruvate delite li komplimenti kako: mnogu ubavi oci imas,ubava bluza,kapa ili slicno,ili ste malce porezervirani i cekate podobro da se zapoznaete prvo.
Зависи, секогаш го проучувам и анализирам човек пред да одредам стратегија за масовно асимилирање на сите негови клетки, но во принцип сум ладна личност на почеток.
Но кога веќе сум во врска и сум сигурна и не треба да покажувам заби, тогаш сум многу слатко и можам да ти ги симнам сите ѕвезди на небото и притоа да те уверам дека само за тебе постои светот.
Зошто дечко ми константно ме потсетува на тоа дека сум Близнаци и дека сите води ни се матни.
:devojce 1:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom