Симнувате ли ѕвезди при додворување?

Член од
30 мај 2010
Мислења
100
Поени од реакции
7
Пред се ќе прашам што се подразбира под ‘‘ симињање звезди ‘‘ ?!
 
?

..........

Гостин
Хехе, симнувам дури и цели галаксии :)
И тоа не само кога се додворувам туку постојано, затоа што тоа го заслужува мојата партнерка, и чуствувам дека тоа е правилно и се однесувам на таков начин...тоа ја прави среќна, а кога е таа среќна јас сум уште посреќен:back:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Абе ке симињаш шо да праиш дур да и ги симнеш гаќите после шо ја вртиш :pos2:
 
Член од
24 јули 2010
Мислења
212
Поени од реакции
12
Кога не ја кажуваш вистината а го кажуваш то што сака да чуе вашата партнерка
не е лажење туку симнување на звезди
Како ќе се чуствува вашата партнерка ако и кажете во очи дека е гуска нормално :nesvest: ќе се налути
Но ако и кажете дека е бел лебед ќе лета во воздух од возбуда
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.890
Поени од реакции
906
Во принцип до сега на сите женски сум им симињал звезди..такви беа..сакаа убаво им беше...али седиме со оваа сегашнава..и јас си почнав муабет имаш убаво воа имаш убаво ноа а девојчево е малце хардкор не се замара многу за такви работи..и ми ја праи ај не ми сери сеа и ти и ме залапа ХААХАХ
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.139
Поени од реакции
800
Колку и да ти се допаѓа типката,не смееш да и симнуваш ѕвезди и ред други тракатанци.
Зошто?
Па за се треба да се има граница,прав фраер и заводник знае да се движи по линијата,тоа е онаа линија каде ја наведуваш типката сама да ти падне во прегратки без притоа да претераш со комплиментите.Или по народски кажано си ја тераш водата на своја воденица.Но,за да дојдеш до тоа ниво,потребно е време,секојдневно учење и пракса,искуство и трпение,ама на крајот успехот е скоро загарантиран,проверено.Поздрав:back:
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.516
Поени од реакции
1.824
Многу ретко.. обично не праам такви работи .. Не треба јас да ја фалам за да свати дека ја сакам
 

The_Freelancer

Хиперактивен интелект
Член од
7 октомври 2008
Мислења
438
Поени од реакции
16
У главно не сум некој тип шо до сега пробувал со sweet talk да освои девојка. У моите случаеви повеќе успевало со континуирана искрена комуникација, па хумор, шегување ова она...да и се стопи одбранбениот ѕид :)).
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
78
само глупави девојчиња се палат на симнување ѕвезди...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom