Симнувате ли ѕвезди при додворување?

TheBestTipster

Избраниот
Член од
8 март 2008
Мислења
2.387
Поени од реакции
97
Покрај ѕвезди , симнувам и месечини , планети , астероиди , комети , а за специјалните и црни дупки.

Работам по договор..
 

Шмекерот

Еден и единствен
Член од
24 мај 2008
Мислења
1.767
Поени од реакции
384
jas kako shmeker sekogash delam komplimenti....Toa taka ide. Posle shmek...ide kompliment amoze i dva..avtomatski kaj devojkata imas zagarantirano poeni. Delam komlimenti ama ne simnuvam ocajno zvezdi.
Abe ustvari ja ne ni delaam komplimenti. Samo ke namignam ednash ke ja poglednam niz celo telo. Ona ke go zabelezi mojot "govor so ocite"...i taa normalno odma me posakuva!...hehe;) :);)
 
Член од
29 ноември 2007
Мислења
1.149
Поени од реакции
38
Ако мислам дека некоја личност заслужува искрен комплимент ќе го дадам но да симнувам ѕвезди не го правам тоа.А веќе понатака во врската стануваат искрени чувства кои ги кажувам.
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
Интересна работа :pos2: . Ако некој стварно ми се свиѓа не му симнувам ѕвезди туку сум многу ладна. Ако некој па онака ми е само симпатичен е нему му давам комплименти, срце, сонце, бла-бла глупости :pos2:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Дали симињам ѕвезди? Не баш. Ако ми се допаѓа зборам глупости од типот „искрен“ разговор но малку зачинет со ситни лаги кои не се штетни.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.681
Поени од реакции
11.054
...Погледни ја месечинана....шо бесна е а? :pos: Не бе не ме бива за такви ствари, директен сум одма и тресам зелени еден тон, ме фаќа возбуда одма и тука уште такви муабети фалат хихи :)
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
не страв, туку искреност, нескама да кажам што било само колку да ја освојам
А што ти ако и кажеш што било мислиш дека со тоја ќе ја освоич????:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:


Иначе доколку тоа што сакам да го кажам е иксрено да, немам причина да ја лажам, а и со тоа се стекнува поголем и подобар впечаток кај типката, кога си искрен дудлаш и нормално малце шала :)
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.689
Погледни ја месечината... Не ти делува малку чудно? Некако зеленка ми е.... Sorry на горниот дел од шофершајбната имам зелена трака 15 цм од тоа ќе да е :) погледни малку од подолу нема така да ти се гледа.

Не ми одело тоа некако од рака, и воопшто не се трудам. Има други полиња на кои може да се надомести загубеното :)
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Ми крева шеќер ....леле
едит: од типсер чекам ветена црна дупка.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
jas kako shmeker sekogash delam komplimenti....Toa taka ide. Posle shmek...ide kompliment amoze i dva..avtomatski kaj devojkata imas zagarantirano poeni. Delam komlimenti ama ne simnuvam ocajno zvezdi.
Abe ustvari ja ne ni delaam komplimenti. Samo ke namignam ednash ke ja poglednam niz celo telo. Ona ke go zabelezi mojot "govor so ocite"...i taa normalno odma me posakuva!...hehe;) :);)
бравос за муабетов :pos2::pos2::pos2::pos2::pos2: работава свршаваат само што ќе ме погледнат(а и опасна техника имам)...лол

иначе симнувањето ѕвезди е патетично,многу проѕирно...that's why не верувам во комплименти...ако некој почне да ми ласка губи поени кај мене...сеа не дека многу тешко ми паѓа ако ми кажат дека иам убави очи,нос,уста заби или не знам таму шо,ама ако ги заредат комплиментите прво шо си помислувам е што сака сеа од мене?...и многу ретко давам комплименти т.е. само ако нешто искрено мислам иначе :nenene:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Мразам да ми симнуваат ѕвезди, и јас на никој не симнувам.

Некогаш, во муабет, ако стварно ми се допаѓа некој дел од неговото тело, ќе му кажам, а нешто онака излишно колку да се кажи никогаш!
 
Член од
9 април 2008
Мислења
790
Поени од реакции
357
Мразам да ми симнуваат ѕвезди, и јас на никој не симнувам.

Некогаш, во муабет, ако стварно ми се допаѓа некој дел од неговото тело, ќе му кажам, а нешто онака излишно колку да се кажи никогаш!
Да тоа женските сакаат се да се врти околу нив.:pos:
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.804
Поени од реакции
3.057
со симнивање на ѕвезди ти само се симнуваш на просјачко ниво , а нејзе и ги креваш акциите .. а со тоа добиваш само етикета , ШУПАК
 

Kajgana Shop

На врв Bottom