Секс школо

Член од
31 јануари 2015
Мислења
9
Поени од реакции
4
Pri seksualen odnos imam bolka ili ne znam i sama sto e. Vo jajnicjte da recam cesto mi doagja na mockanje
Neznam dali prasanjevo e vo soodvetna tema no bi bila blagodarna ako dobijam nekoj sovet.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.979
Pri seksualen odnos imam bolka ili ne znam i sama sto e. Vo jajnicjte da recam cesto mi doagja na mockanje
Neznam dali prasanjevo e vo soodvetna tema no bi bila blagodarna ako dobijam nekoj sovet.
Гинеколог.
За вакви работи, никој на форум не може да ти каже дали имаш и што е проблемот.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Pri seksualen odnos imam bolka ili ne znam i sama sto e. Vo jajnicjte da recam cesto mi doagja na mockanje
Neznam dali prasanjevo e vo soodvetna tema no bi bila blagodarna ako dobijam nekoj sovet.
Има различни видови болка од различни причини.
Објасни ја малце повеќе ситуацијта, дали скоро почна да имаш секс на пример? нормално е да боли на почеток
Ако дечко ти има малце поголем, можно е да те мава у матка и од тоа да те боли
Можно е да е инфекција некоја или бактерија...
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
17
Поени од реакции
8
Со дечко ми имавме секс во кучешка поза,ова уште во почетоците на моите сексуални искуства.
По само 5 минутно пенетрирање.толку многу ми се сврти,што почнаја да ми се стегаат прстите на рацете.буквално ми се парализираја ми се свиткаја во тупаница.
Потоа почнаја и рацете на крај и устата.викнавме и брза помош,но додека дојдоја веќе почна да ми се пушта телото во нормала.
Направив секакви испитувања се беше во ред,до ден денес не знам зошто дојде до такво нешто.
Да не има некој некакво мислење од што би можело да биде ?[DOUBLEPOST=1424131374][/DOUBLEPOST]Со дечко ми имавме секс во кучешка поза,ова уште во почетоците на моите сексуални искуства.
По само 5 минутно пенетрирање.толку многу ми се сврти,што почнаја да ми се стегаат прстите на рацете.буквално ми се парализираја ми се свиткаја во тупаница.
Потоа почнаја и рацете на крај и устата.викнавме и брза помош,но додека дојдоја веќе почна да ми се пушта телото во нормала.
Направив секакви испитувања се беше во ред,до ден денес не знам зошто дојде до такво нешто.
Да не има некој некакво мислење од што би можело да биде ?
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Со дечко ми имавме секс во кучешка поза,ова уште во почетоците на моите сексуални искуства.
По само 5 минутно пенетрирање.толку многу ми се сврти,што почнаја да ми се стегаат прстите на рацете.буквално ми се парализираја ми се свиткаја во тупаница.
Потоа почнаја и рацете на крај и устата.викнавме и брза помош,но додека дојдоја веќе почна да ми се пушта телото во нормала.
Направив секакви испитувања се беше во ред,до ден денес не знам зошто дојде до такво нешто.
Да не има некој некакво мислење од што би можело да биде ?[DOUBLEPOST=1424131374][/DOUBLEPOST]Со дечко ми имавме секс во кучешка поза,ова уште во почетоците на моите сексуални искуства.
По само 5 минутно пенетрирање.толку многу ми се сврти,што почнаја да ми се стегаат прстите на рацете.буквално ми се парализираја ми се свиткаја во тупаница.
Потоа почнаја и рацете на крај и устата.викнавме и брза помош,но додека дојдоја веќе почна да ми се пушта телото во нормала.
Направив секакви испитувања се беше во ред,до ден денес не знам зошто дојде до такво нешто.
Да не има некој некакво мислење од што би можело да биде ?
Од преголема возбуда телото ти се шекнало целото, и мозокот почнал да дава погрешни команди кон мускулите, затоа почнале да ти се грчат прстите на рацете :)
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
17
Поени од реакции
8
Од преголема возбуда телото ти се шекнало целото, и мозокот почнал да дава погрешни команди кон мускулите, затоа почнале да ти се грчат прстите на рацете :)
Тоа би значело дека ако повторно се возбудам за нешто друго,што нема врска со секс.мозокот би давал повторно такви команди ? :cautious:
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
4
Поени од реакции
0
Да истово му се случи на другар додека имал секс со женска му,и таа почнала да се парализира.
 
Член од
17 февруари 2015
Мислења
17
Поени од реакции
8
Да истово му се случи на другар додека имал секс со женска му,и таа почнала да се парализира.
Како бе да.не ме плаши уште толку....кај една година живеам со стравот да не ми се повтори истото.
 

The Love Doctor

Необичен љубовен доктор
Член од
11 јануари 2015
Мислења
957
Поени од реакции
1.290
Како бе да.не ме плаши уште толку....кај една година живеам со стравот да не ми се повтори истото.
И да ти се повтори парализирањето ќе ти делува во прв момент страшно, ама не треба да се плашиш бидејки таа парализа не остава никакви последици за понатамошното здравје.
 
Член од
4 февруари 2015
Мислења
2
Поени од реакции
0
Hey :)) Baram mislenje od site mashki ovde pa i zenski, se nadevam deka ke odvoite malce vreme. Znaci vaka, so decko mi sme zaedno 10-11 meseci i uste sme nemale seks. Jas imam 17 godini i nikogas sum nemala seks, nevina sum. I sea sakam da imam seks so nego ama ima nekolku raboti sto me premisluvaat: 1.Strav mi e deka nema da znam kako i sto da pravam zatoa sto mi e prv pat a toj vekje bil so povekje devojki i e iskusen. 2.Znaci vtoro e teloto. Mnogu si go sakam teloto imam ubav oblik i slabicka sum, se sakam osven gradite znaci nemam gradi mnogu mnogu malce. Mnogu maski gi palat gradite i sea strav mi e da ne ne mu se svigja teloto radi toa. Znam, toj so te saka ke te saka kakva i da si ama ete radi toa strav mi e. 3.Se plasam deka posle toa ke me ostavi, toj mi vika mnogu te sakam i nema posle toa da te ostavam da mi bilo samo za seks nemase da bidam so tebe tolku vreme, i mi vika bas ke ni bide poubavo. Ete toa e :/ znam deka malce e glupavo ama ve molam za mislenje, fala odnapred :*
 
Член од
8 јули 2014
Мислења
144
Поени од реакции
93
Hey :)) Baram mislenje od site mashki ovde pa i zenski, se nadevam deka ke odvoite malce vreme. Znaci vaka, so decko mi sme zaedno 10-11 meseci i uste sme nemale seks. Jas imam 17 godini i nikogas sum nemala seks, nevina sum. I sea sakam da imam seks so nego ama ima nekolku raboti sto me premisluvaat: 1.Strav mi e deka nema da znam kako i sto da pravam zatoa sto mi e prv pat a toj vekje bil so povekje devojki i e iskusen. 2.Znaci vtoro e teloto. Mnogu si go sakam teloto imam ubav oblik i slabicka sum, se sakam osven gradite znaci nemam gradi mnogu mnogu malce. Mnogu maski gi palat gradite i sea strav mi e da ne ne mu se svigja teloto radi toa. Znam, toj so te saka ke te saka kakva i da si ama ete radi toa strav mi e. 3.Se plasam deka posle toa ke me ostavi, toj mi vika mnogu te sakam i nema posle toa da te ostavam da mi bilo samo za seks nemase da bidam so tebe tolku vreme, i mi vika bas ke ni bide poubavo. Ete toa e :/ znam deka malce e glupavo ama ve molam za mislenje, fala odnapred :*
Znachi po red :
1. Bash zatoa shto toj e iskusen, dobro ke te vodi vo se. I nema potreba da znaesh shto da pravish, poshto nishto ne treba da se zamarash da pravish osven da se prepushtish na strasta vo toj moment..
2. Goleminata na gradite, ne treba da dozvolish ti bide kompleks i vo idnina kje go sfatish toa. A i tvojot dechko e svesen za goleminata na tvoite gradi, i sepak saka da imate seks taka da ... toa vo nikoj slucaj ne treba da ti e prechka...
3. E tuka vidi vaka, treba da uzivash vo seksot, ne samo vo prviot pat tuku vo site naredni. Taka da ne se ogranichuvaj zsh eden sekako kje ti bide prv i ednash sekako ke se sluchi, samo gledaj da ti se sluchi so licnhnosta so koja navistina ti sakash. Ne pagjaj na pritisok. So ogled na toa deka dechko ti te cheka tolku vreme se gleda deka ima razbiranje za tebe - no ti napravi go toa zsh sakas i bez strav za utre, zsh dali ke bidete zaedno utre ili ne nikoj nemozhe da ti garantira - duri ni ti sama, no ona shto e vazhno e dodeka ste zaedno da uzhivate eden vo drug :)
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
Со дечко ми имавме секс во кучешка поза,ова уште во почетоците на моите сексуални искуства.
По само 5 минутно пенетрирање.толку многу ми се сврти,што почнаја да ми се стегаат прстите на рацете.буквално ми се парализираја ми се свиткаја во тупаница.
Потоа почнаја и рацете на крај и устата.викнавме и брза помош,но додека дојдоја веќе почна да ми се пушта телото во нормала.
Направив секакви испитувања се беше во ред,до ден денес не знам зошто дојде до такво нешто.
Да не има некој некакво мислење од што би можело да биде ?[DOUBLEPOST=1424131374][/DOUBLEPOST]Со дечко ми имавме секс во кучешка поза,ова уште во почетоците на моите сексуални искуства.
По само 5 минутно пенетрирање.толку многу ми се сврти,што почнаја да ми се стегаат прстите на рацете.буквално ми се парализираја ми се свиткаја во тупаница.
Потоа почнаја и рацете на крај и устата.викнавме и брза помош,но додека дојдоја веќе почна да ми се пушта телото во нормала.
Направив секакви испитувања се беше во ред,до ден денес не знам зошто дојде до такво нешто.
Да не има некој некакво мислење од што би можело да биде ?
Не знам за совет али еве нешто слично поврзано со твојот случај погледни https://www.youtube.com/results?search_query=Sex+Sent+Me+To+The+ER
Ако ја имаш на ТВ ( TLC ) можеш овие серии да ги најдеш и таму со превод.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom