Секс за време на менструација?

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Бљак!Ја самата не се поднесувам у тој период,можам да издржам 5-6 дена без секс.
 
Член од
2 февруари 2007
Мислења
39
Поени од реакции
1
aman so digate panika tolku za edna menstruacija. Sum imala pa sto? Ako nejkes, ke izdrzis, 5-6 dena i kraj. Ustvari pa i ne e tolku loso! :nesum:
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
BABY_17 напиша:
aman so digate panika tolku za edna menstruacija. Sum imala pa sto? Ako nejkes, ke izdrzis, 5-6 dena i kraj. Ustvari pa i ne e tolku loso! :nesum:
Викаш дигаме паника. Тоа е и целта нели?:toe:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
BABY_17 напиша:
aman so digate panika tolku za edna menstruacija. Sum imala pa sto? Ako nejkes, ke izdrzis, 5-6 dena i kraj. Ustvari pa i ne e tolku loso! :nesum:
e....so 17????kako ne ti e sram.......:kesa:

ama ustvari dobro kazano.....:zver:
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Аууууф ного грозна работа!!За време на тие денови, самата крв мириса и е ного нехигиенски тава!!Мислам оти секој би можел да издрже без секс од 5-10 дена најного..Еднен другар ми беше расправал оти он со една момичка имал секс додека она имала менструација и кажа оти тава уште еднч нема шанси да му се повторе!!Мислам оти и на машко и на женско треба да му е гад, оти стварно е ного гадна работа!!!
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
31
Поени од реакции
0
hell NO...tocno e toa deka se cuvstvuvame taka naj zapaleni ama ne e to to..moze i da se poceka nekolku dena
ajde devojki nie znaeme podobro od toa....
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
4.059
Поени од реакции
2
Не сум имала секс за време на месечниот циклус а и имам среќа бидејки ми трае кратко.Знам само дека во тие денови е многу лесно да се забремени...
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.193
Поени од реакции
34.426
marija aleksova напиша:
Знам само дека во тие денови е многу лесно да се забремени...
Всушност многу тешко може да се забремени, ама сепак - се забременува и тогаш. :wink:
 

JeCILaDy

Move Away
Член од
18 април 2006
Мислења
2.350
Поени од реакции
22
Не сум имала секс за време на менструација, ниту пак планирам да имам. Многу ми е гнасно и самата не можам да се поднесам ... а не пак партнерот да ме гледа таква. Како и да е, 5-6 дена не е долг период да се издржи без секс.
 

Symbolic Art

Метал Џумбушлија!
Член од
28 јануари 2007
Мислења
192
Поени од реакции
23
Тоа ти стриктно за фанови на Cannibal Corpse. Јас поише сум по Death i Vital Remains.
 
Член од
26 април 2007
Мислења
29
Поени од реакции
10
ако е девојката претходно туширана и не е некаков проблем(ама ако не е,стварно е одвратно,ќе ти се од еби,блјак).сум пробал многу пати и ништо страшно,гарантирам.ако на некој му се случи нешто страшно јас одговарам.пробајте бе дечки-се вреди да се проба за тоа живееме,ебаго
 
Член од
25 април 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
abe gledajte vamu toa so mislite deka ne mozi da se ostani bremena koga ima dobieno ne e tocno mozi no mnogu retko i zatoa ne odete na rizik.ve molam:toe:
 
Член од
1 април 2007
Мислења
132
Поени од реакции
3
toa ne e zdravo da se ima sex za vreme na ciklus...a i malku e odvratnoo:pipi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom