Секс за време на менструација?

Скулгрл

Queen of the superficial::..
Член од
17 јануари 2006
Мислења
5.059
Поени од реакции
69
Јас не би,во секој случај.Како што сум неподнослива (како и за околината,така и за себеси:)) последно нешто што би ми паднало на ум е секс.:ne_zboram
 

Точкест

I'm Awesome
Член од
25 јануари 2007
Мислења
7.641
Поени од реакции
457
Дефинитивно не, ако има нешто што ми е погадно од кловнови тоа е крв. БЉАК ноу веј ноу хау
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
jas sum imal nekolku pati.... toa e eden od posigurnite seksualni odnosi sto sum gi imal, ali morash dobro da znaes koga oti neli na 3 den tece vrutok a posle 4 den ni na kraj pamet ne bi imal... seuste sme deca za da praime deca... hahhaa....

inace devojka mi e momentalno vo takva sostojba i ne mi dava momentalno toi i bilo gadno.... khm.. :nesum:
 
Член од
17 февруари 2007
Мислења
8
Поени од реакции
0
SEKAKO DEKA DA!
DO SITE FRIGIDNI ZENI DA GO PROBAAT SEXOT ZA VREME NA MENSTRUACIJA
DO SITE MAZI -NE SE ZAMARAJTE SO NEKOJA KAPKA KRV, ISTO KO NEVINA DA ...

PAK JAS
A BE POJMA NEAM, DO PRED NEKOJ MESEC I IDESE NA DEVOJKAMI A SEGA IMAT NEKOE VREME NE I IDIT.NE ZNAM SO E RABOTAVA?BAS KE JA PRASAM DOBRO SO MI SPOMNAVTE
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.202
Поени од реакции
34.435
miki 83 напиша:
SEKAKO DEKA DA!
DO SITE FRIGIDNI ZENI DA GO PROBAAT SEXOT ZA VREME NA MENSTRUACIJA
DO SITE MAZI -NE SE ZAMARAJTE SO NEKOJA KAPKA KRV, ISTO KO NEVINA DA ...
Да, да.. Баш фригидните ќе го пробаат сексот за време на менструација. Која голема мисла од малиот мозок. И секако, чувството е исто како да била невина. Милина. Неповторливо шлапкање во крав и вриштење. Мх, мх, мх... :bilokojzbo1r:


miki 83 напиша:
PAK JAS
A BE POJMA NEAM, DO PRED NEKOJ MESEC I IDESE NA DEVOJKAMI A SEGA IMAT NEKOE VREME NE I IDIT.NE ZNAM SO E RABOTAVA?BAS KE JA PRASAM DOBRO SO MI SPOMNAVTE
Да се запрашаш да не е до тебе?
 

Coca-Cola1981

uzivaj vo nepovtorliviot vkus Always CocaCola
Член од
27 јануари 2007
Мислења
417
Поени од реакции
1
ah sho ubav post imav ovde do pred da se "sredi" serverot.........duri i zelenko si dobiv togas :)
Vaka sea sum probala i ne vikam deka e sjajno ama izvinete NE E UOPSTE GADNO deckoto sho bese so mene nejkese ni da pomisli na takvo nesto koa ke padnese takov muabet, ama znaete onaa starana "zabranetoto e sekogas poslatko" si se zapna
a mene mi prijase zasto bas togas mnogu mi se saka i ako toj sho e so mene mi se pogodi kako deckoto sho me doveduvase do nerven slom od ubaini samo so ljubenje a ne pa drugo.... ZASTO I DA NE
Ne vikam deka go praktikuvam toa sekogas ama se slucuva. Sto e najbitno?
HIGIENA I KONDOM prvo znaci curata MORAAA da se istusira pred samiot cin( i nema da mirisa i nema da tece krv ko od slavina)
vtoro KONDOM ALWAYS ne samo infekcii tuku i bremenost NEJKEME NELI?!?!?
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Jas sum imal seks za vreme na menstrualen ciklus na devojkta. Izbeguvame da imame seks dodek devojkami ima menstruacija i obicno nikogas nemame vo prvite denovi koga e najobilno krvarenjeto. Najcesto imame krajnite denovi i ne znam sto e tolku strasno ako po nekogas se ima seks za vreme na menstrualniot ciklus i sto pa duri gledam nekoj kako psihicko zaboluvanje go gleda so sto ne bi se slozil.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
bloddy marry, btw jas i da sakam u posledno vreme ne mozam da imam redovno sex dodeka menstruira oti devojka mi non stop i kasni de na 2 meseci de na 6 meseci :nesum:
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
па некои типки кога немаат редовно добивање може и со години да трае тоа.

мојата добива да речеме просек да извадиме на 3/4 месеци.

тоа е многу заебано на секои два месеци купуваме тестови.
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Ај префрлете се во љубовни проблеми.

п.с. Намерно не кажав сексуални.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
mnoooguu sakam da imam sex za vreme na menstruacija, t.e. ne za moja menstruacija oti nikad ne ni dobivam.. tuku samo koga devojka mi dobiva... mozebi na mnogu im e gadno ali koga cuvstvuvash ljubov sprema nekoja licnost sto i da iskaca od nejzinoto telo se oskeas isto kako da iskaca i od tvoeto.

me sfativte?
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
40
Поени од реакции
0
Taka e i jas sekoe delce od mojata devojka go sakam i nisto ne mi e gadno, iako da moeto devojce mi se banja sekoj den po 2 pati no najmnogu sakam koga ke ja ljubam nasekade. Inaku ne mi e bas najubavo da imam seks koga ima dobieno no kako sto kazav koga zavrsuva ne mi e nikakov problem samo sto ne ja ljubam jas tuku samo ona mi go pusi. A kako go pusi auuuuu nejzinoto race go drka a so usnickite go ljubi koga ke ja vidam kako toa go pravi mi doadja oma da svrsam.
 

Necrophilia

Find Prettys Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
ej...ej... smiri se ne se prepustaj tolku na tvojata fantazija!!! :drk:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom