Секс во кола?

Член од
6 март 2007
Мислења
2.301
Поени од реакции
1.574
Во кола е добро бидејки нема многу простор, и секогаш двете тела се блиску едно до друго прегрнати, додека сексот во соба има повеќе слобода. Некогаш е добро во кола некогаш во соба. Баланс.
 

Shadow_mkd

Dark Shadow
Член од
5 август 2011
Мислења
38
Поени од реакции
15
Ма каква кола бре еднаш ми се вкочани кичмата во кола и ја извадив па ја плеснав на хаубата јебига ... :)
Не преферирам у кола тесно е :)
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
569
Поени од реакции
339
Абе каков секс у кола да неможеш како човек да завршиш работа, соба си е соба кревет, маса итн.
Него више ако се мора у кола најдобро е во некоја со 2 врати, шо се спуштаат предните седишта, така што позади се отвара доста простор, па можеш и до 4-5 пози да смениш!

Ова воедно беше и мала реклама за мојата кола, Ацид ако си заинтересиран прати ми п.п.:pos2:
Ако е заинтересиран за кола или за sex? :P
Секс у кола посебен доживљај, кој пробал знае :)
 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Ја гледам темава и сфатив дека ми прифали секс во кола. Има некој шмек дефинитивно, валда затоа што се дешава непланирано, наеднаш дошла желба па застани негде. Апсолутно да за сексот во кола:)
 

DonJas

Married and Happy
Член од
22 јуни 2008
Мислења
2.651
Поени од реакции
586
Ја гледам темава и сфатив дека ми прифали секс во кола. Има некој шмек дефинитивно, валда затоа што се дешава непланирано, наеднаш дошла желба па застани негде. Апсолутно да за сексот во кола:)
Грдо е шо у задње време нема баш каде да призастанеш -.-
 
Член од
14 септември 2011
Мислења
577
Поени од реакции
179
Еднашка имам пробано на задно седиште...и беше доста интересантно и возбудливо..да беа девојките по мераклики за секс во кола ќе се повтараше почесто..али овака остануваме на секс во спална..:rolleyes:
 
Член од
22 ноември 2011
Мислења
49
Поени од реакции
32
Samata pomisla deka imas sex vo kola na javno mesto te vozbuduva,letno vreme na livada na hauba otvoreni prozori vristenje stenkanje bez komsiii da slusaat i da drkaat ! :)))))
 
Член од
1 ноември 2011
Мислења
14
Поени од реакции
33
Skoda Yeti....epten mi naprai merak koga ja kupiv i koga ja probavme prv pat so Bucko. Inaku sakam da probam na krovot, seuste ne sum ja probala, se plasam da ne ja iskrivam ili da ne napraam nekoja pogolema belja, jas sum si lesnicka ama Bucko vo posledno vreme mi e troa popraven.
Imav golema zelba na pocetok na Vodno, ne znam sto mi bese filmot, ne deka nema kade, ziveam sama, ama sakav da go pocuvstvuvam toj adrenalin. Sega ponekogas zemame vecera za nosenje i na Vodno, nekogas ne ni imame sex tamu, koga ke se vratime doma si sreduvame rabota.
Inaku sum probala i vo Hamer, i vo Limo, i vo edno sportsko auto, definitvno Yetivo najvise mi prai merak. A od mesta najubavo mi bilo na plaza na hauba vo leto i vnatre vo zima.
:love:
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Skoda Yeti....epten mi naprai merak koga ja kupiv i koga ja probavme prv pat so Bucko. Inaku sakam da probam na krovot, seuste ne sum ja probala, se plasam da ne ja iskrivam ili da ne napraam nekoja pogolema belja, jas sum si lesnicka ama Bucko vo posledno vreme mi e troa popraven.
Imav golema zelba na pocetok na Vodno, ne znam sto mi bese filmot, ne deka nema kade, ziveam sama, ama sakav da go pocuvstvuvam toj adrenalin. Sega ponekogas zemame vecera za nosenje i na Vodno, nekogas ne ni imame sex tamu, koga ke se vratime doma si sreduvame rabota.
Inaku sum probala i vo Hamer, i vo Limo, i vo edno sportsko auto, definitvno Yetivo najvise mi prai merak. A od mesta najubavo mi bilo na plaza na hauba vo leto i vnatre vo zima.
:love:
ти завидувам
 
Член од
7 октомври 2011
Мислења
3.831
Поени од реакции
3.616
До сега само у пежо и во пунто...тие сум ги имал:) али подобро е во пунто( све се дрма);) а иначе за место најдобро е кај палас само има манијаци па мора да пазиш да не ти се појави некоја фаца на прозор до тебе:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom