Секс во кола?

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
На хауба на жешково... пазете шо прајте, под хаубата моторот е 100 степени загреан. Можите да се испогорите.
 
B

BooBojan

Гостин
На хауба само ако не е топло времето или премногу ладно,оти машкото ке измрзне:).
А у кола кога се нема каде на друго место,може и у неа јбг ако е добра женска вреде и да се жуљаш и теснеш и да ти биде неудобно.Нареднио пат обезбеди си боље место.
 
Член од
11 јули 2012
Мислења
137
Поени од реакции
74
абе задно седиште поише од предно,зависи и од партнерот.некад е боље у кола некад у кревет,поише фактори се у игра ;)
 
Член од
16 август 2010
Мислења
41
Поени од реакции
2
а што ако ве фати полиција?
колку се казните? :P
 
S

sramezliviot blesavko

Гостин
koga nema poarno top e za nabrzinka ako e, znae macheto moe nekad na daleko ako vozime da me popali i negde uspat da se zadovolime na nekoj urasnat parking pored avtopat, a ednas ni dojde jagnence do kola se videlo sramovi ne izedoa xexxe
 

Cruise

Ja sam taj iz Cadjavice
Член од
1 јануари 2013
Мислења
2.038
Поени од реакции
940
koga nema poarno top e za nabrzinka ako e, znae macheto moe nekad na daleko ako vozime da me popali i negde uspat da se zadovolime na nekoj urasnat parking pored avtopat, a ednas ni dojde jagnence do kola se videlo sramovi ne izedoa xexxe
Која романтика..Каков прекрасен текст
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Sex na hauba pred MVR dodeka na otvoren gepek stoi: prodavam pivo posle 21:00
 
M

MIL

Гостин
Tesno , zapoteno sve unutra , vozbuda do plafon , rassobleceni , mrdkanje u mesto :гик::vozbud:vozbudlivo zarem ne ...bi odbral :facepalm:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom