Секс во кола?

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Чек не е готово... следна сцена, колата застанува и јас и ти излегуваме... а он продужује да возиколата.... пак затемнување....
HAHAHAHAHAHAHA :)) Te biva za film.
 
S

Shellshock nam67

Гостин
HAHAHA :) Booo ova samo za temava a, inache od koga zensko napred :P
па пошто нон стоп кочите дури возите мотор не е лошо ;) тука се има пријатни моменти :love:, или во кривина давате гас на крај кочите што е многу добро пошто оди до крај пријателот :D
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
па пошто нон стоп кочите дури возите мотор не е лошо ;) тука се има пријатни моменти :love:, или во кривина давате гас на крај кочите што е многу добро пошто оди до крај пријателот :D
Non stop kochime ? So kakva tipka si se vozel ti bre ? Ne ja bivat ni za vozenje ni za drugo izgleda ;)))
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
ќути ама кај останав жив :pos:, е за другото греота е да се пожалам одавна не сум имал како неа ;)
Bidi sreken deka si ziv ondak i za drugoto nemaj gajle :) Ke najdish druga tipka sho mozi i da bide podobora od kolku ona sho ti bila :P
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Mestopolozbata ne e vazna (iako kolite gledam kako i liftovite se nekakov lokalen fetish) vazno e onie koi se oddavaat na takvi dejanija da se vo brak, sklucen pred Bog i prema kanonite na edinstvenata apostolska crkva so sediste vo Vatikan.
I sekako da pazat na opredelenite denovi koga takviot cin e dozvolen i da gi zapazat pozite koi se preporacani od crkvata.
Osven toa Fiat,Lancia ili Alfa Romeo se praveni od bogougodna raja a razni opeli,hyundai ili chrysleri se plod na raskolnicki race...pamet vo glava...
Se drugo e pat...koj iako poplocen so po nekoj orgazam vodi vo adot....pa sega napravete si smetka dali se isplati...:D
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Имам деллива задна клупа и има простор бре :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.329
Поени од реакции
7.796
Да бе в кола да ми фати грч левата нога или да ги флекосаме навлаките од 3000 денари :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:, па после помош на форум да се бара со Циф со Арф, Солна киселина со бело вино ебате беља :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
Златна куќа в село со три кревети ја користиме како ловџиско засолниште чист планински воздух можи и сред двор :icon_lol:, само да не е ловна сезона да намини некој од фамилијата :icon_lol:.
 

badluckguy

Оган под ѕвездите
Член од
8 октомври 2007
Мислења
2.925
Поени од реакции
131
Ја до сеа у ствари...сум немал секс у кола. :)
Секогаш сум имал соба и кревет...помалку или повеќе удобен. :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom