Секогаш доцните или...?

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување

Tonchie

BATTERY +
Член од
15 јуни 2005
Мислења
13.425
Поени од реакции
7.796
Скоро никогаш не доцнам. Исклучоци само.
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Ne docnam voopsto a mrazam koa mi docnaat zasho ja sekogash sum porano.
 

WindChill

3NitY
Член од
13 февруари 2008
Мислења
138
Поени од реакции
2
Порано воопшто не каснев, али у последно време не знам што ми стана. Почнав и на фах. да се вадам со некои глупи изговори, као: Извинете што доцнам на мајка ми и фрлав ѓубре и шит :icon_razz :baeh:
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
Тоа е типичен балкански синдром :toe:
Не каснев, па почнав да каснам.
15 минути каснење го викале академско каснење, повеќе од тоа не чинело :uvo:
Секогаш станувам на време ама полека се спремам и се остнато и за тоа каснам :jaj: :toe:
:baeh:
 
Член од
10 февруари 2008
Мислења
3.947
Поени од реакции
2.060
:bravo: за сите оние кои што успеваат да стигнат на време затоа што јас секогаш успевам да закаснам а особено тогаш кога не смеам да каснам.
 
Член од
7 декември 2007
Мислења
67
Поени од реакции
1
Ретко доцнам, секогаш се трудам да бидам на време, и многу мразам кога чекам некого повеќе од 10 мин. а најмногу се нервирам кога тоа доцнење е неоправдано и се повторува повеќе пати. Тогаш имам чуство дека личноста со која имам договорено не ме почитува доволно, дека не сум и важна доволно, и се полнам со негативна енергија и лутина кон оној што го чекам , кон самата себе...
 

bebush

Portable Heater
Член од
4 септември 2007
Мислења
4.468
Поени од реакции
5.166
баш напротив скоро никогаш не доцнам..тоа кај мене се случува многу ретко једино ако закаснам 2-3мин ама тоа е максимумот:pipi:
 
Член од
20 јануари 2008
Мислења
119
Поени од реакции
6
Porano sekogas bev na vreme na dogovorenoto mesto, duri i porano. Ama bidejki site mi kasnea i jas pocnav da kasnam, ama ne namerno tuku neznam kako ama skoro sekogas uspevam da zakasnam. Dobro ne sekogas ama pocesto kasnam po 5-10 min, ama ima i slucaevi koga ne kasnam:pos2:
 

MarinkaUSA

~I like myself the way I am~
Член од
7 февруари 2008
Мислења
180
Поени од реакции
3
Nikogasssss ne docnam na nisto.....mrazammmmmm koga lugeto docnat i koga ke moram da gi cekam:pishtoldz
 

*princess*

..SiMpLy GorGeOuS..
Член од
17 февруари 2008
Мислења
747
Поени од реакции
21
ова дефинитивно-СЕКОГАШ ДОЦНАМ.....ама апсолутно скоро секогаш....мн ретко се случува да стигнам навреме.....али тие што ме чекаат си знаат како им е.......јас не сакам да ми каснат ама кога ќе се ставам на нивно место ќе се приберам и ќе си чекам...хехехех...само за автобусите сум точна...но понекогаш како и на секој и мене ми се случува да ми избега автобусот......ама што се мора се мора....:toe:
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
505
Поени од реакции
65
Porano sekogas pred vreme odev na dogovorenoto ama sega vecito kasnam ama ne mnogu ne drugo se zaboravam ke zagledam nesto i poslem ko ke go vidam satot brzam:toe:
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Никогаш не доцнам и најмногу од се го мразам тоа!! Дури секогаш стигнувам порано едно 10 мин :smir: Не можам да поднесам да ме чека некој,со помислата дека ме чека брзам и ќе заборавам нешто или нема да се донаместам па ќе се изнервирам и ми се упропасти расположението... Подобро би чекала одколку да ме чекаат!!
А дека толку ми се неодговорни тие личности кои каснат не знам уфф...!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom