Секогаш доцните или...?

  • Креатор на темата Чек Он Ит
  • Време на започнување
Член од
2 март 2007
Мислења
4
Поени од реакции
0
OD MENE NEMA POTOCHEN,...A,TOA GO BARAM I OD DRUGITE!
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.678
Поени од реакции
13.292
Ne sakam da me cekaat i ne sakam da cekam. toleriram 15 min docnenje pogolemoto docnenje go smetam za nepocituvanje. ima i isklucoci koga e zakrcen soobrakjajot no togas poveke od pola saat ne toleriram.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
реткост е да закаснам, дури 95 посто од случаите сум пред време дојден :), a чекам до 15ина минути, а повеќе е веќе дисриспекат!
 

La Española

Лекот е отров!
Член од
1 февруари 2007
Мислења
1.808
Поени од реакции
556
jas nikogas ne docnam, i sekogas sum tocna duri i nekogas podranuvam no zatoa najcesto gi cekam drugite.... okapuvam od cekanje :tapp:
 
Член од
17 март 2007
Мислења
40
Поени од реакции
1
речиси никогаш не доцнам и ако доцнам тоа е највеќе 5 минути и една од работите што многу ме НЕРВИРА е доцнење
 
Член од
25 август 2006
Мислења
336
Поени од реакции
6
Мразам да каснам ама ми се дешава некогаш оправдано...
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
porano stalno kasnev sea poleka poleka se menuvam pa duri i podrannuvam nekad:) inace koa cekam zavisi koja licnost ja cekam.nekad ne cekam ic a nekad i po pola saat
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
многу ретко да закаснам а мразам кога треба да чекам
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2.537
Поени од реакции
700
Стално сум барем 15 минути порано. И после стално чекам уште 15 - дали чекам другарка или на доктор не е битно. Така многу се нервирам
 

rich_bitch1

~DARLING~
Член од
15 март 2007
Мислења
744
Поени од реакции
5
nikogas ne docnam,duri i podranuvam po 10 min pa sekogas se slucuva da sum jas taa so cekam
 
Член од
14 март 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
KOGA TREBA DA IDAM NEKADE VO ODREDENO VREME SE NAVIVAM KO SAAT I SEKOGAS SUM TOCNA !!!ME NERVIRA DOCNENJE TIE STO DOCNAT REDOVNO, SE NEODGOVORNI I FLEGMATICNI LICNOSTI!!
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Ne ne ne kasnam!! Moze e interesno da kasnis i da te cekaat site!! ali deka ne e ubavo ke svatis koga ti ke dojdes vo situacija da cekas nekogo sto kasni da dojde. fala bogu deka i mene mi se ima sluceno 1-2 pati da zakasnam nekade ali ne e sekojdnevno (fala bogu) :pop:
 
Член од
9 март 2007
Мислења
483
Поени од реакции
6
Najveke ja cenam tocnosta kaj lugeto!Jas vo princip nitu kasnam nitu sakam da mi kasnat,a moite bliski toa go znaat i ne docnat.
Toleriram samo nekolku (2-3)minuti.
 
Член од
20 мај 2006
Мислења
119
Поени од реакции
0
Se naviknav u posledno vreme da docnam i poubavo mi e, zs porano bev prva i mnogu e glupavo koga cekame
 

Kajgana Shop

На врв Bottom