Само една тажна приказна ...

Член од
6 јуни 2007
Мислења
2
Поени од реакции
0
jove_bt напиша:
постов обавезно на кајгана ''насловна'' да се стави мислам на страната ако може. Мора секој да го прочита и да размисли два пати пред повторно да има секс без презерватив.

mislam deka trba da se poslusa predlogov zoso stvarno treba i vredi sekoj da go procita ova i da im tekne na nasive sogragani deka kondomite za toa se izmisleni za zastita od nesakana bremenost a voedno i od polovo prenoslivi infekcii kako sto se HIv virusot, sifilisot itn. a ne za duvanje, punenje so voda i frlanje od G.T.C.:uvo:
 

Fatty

Режи :)
Член од
2 јуни 2006
Мислења
427
Поени од реакции
5
:( lele samo on si znae kako mu e...da ti ebam zivotot...sve neso izlaga...zaso nemoze sve da bide OK ili ko so bi rekle "sve da bide rozevo?" :(
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
Auuu cela se rastresov kako sto mislev na moite problemi so gi imam koga go procitav mi isceznaa site problemi koga svativ deka sum ziva i zdrava..... Fala mu na Boga se nadevam i ke ostanam i SEKOGAS KE KORISTAM PEZERVATIV
 

Срничка

just a simple girl
Член од
12 јуни 2007
Мислења
63
Поени од реакции
2
леле незнам шо да кажам.ми се тресат рацете додека пишувам по тастатурата,не да е жалосно,незнам.
Страшното е шо ова буквално може да му се случи на секој сигурно на секој може да му се случи од чиста наивност или неконтролирана страст да заборави на презервативот ама ова барем мене двапати ќе ме замисли .Луѓе жив грев
 
Член од
31 јули 2006
Мислења
2.537
Поени од реакции
700
А бе, ова е тажно и све, али типов сигурно си знаел какви болести има по светов и сепак се упуштил у секс со непозната личност без уопште да се заштити. Ова треба да биде пример за сите што си имаат таква навика. Греота што он морал да научи на таков начин
 

a n g e l c e

^ Poison Girl ^
Член од
25 јануари 2007
Мислења
1.202
Поени од реакции
5
lele uzasno ne ocekuvav vakov kraj. se uste nemozam da se priberam
 
Член од
13 јуни 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
tolku e tazno so se,bez razlika so i da kazeme sega dvabe ke e.me potrese a i ima zosto,thx Divajn so go stavi.se nadevam deka uste mnogu ke go procitaat i ke ja svatat vrednosta na zivotot
 
Член од
17 август 2006
Мислења
1.531
Поени од реакции
123
Дивајн напиша:
Не сакам уште некој да плаче над жолтата хартија на која пишува "позитивен".

Сеќавањето на тој совршен секс ќе ми трае додека сум жив. Единствениот проблем е што тоа нема да трае долго ...

Немам ни секс. Немам ни девојка. Немам ни интерес за некакво хоби или спорт. Едноставно, седам и чекам да се случи.

Никогаш нема пари за нив, но јас му ги купувам и му ги ставам во џеб, скоро секојдневно. Малку чудно ме гледа поради тоа, но ќе преживеам ... мислам, неговиот поглед.

И доста важно: имав многу девојки. Многу секс. На ниеден не се сеќавам. Ако ме прашате сега, би го дал цел тој секс, дури и да останам невин до 27 години, само да сум здрав.
Ako e tocno ova svarno e premongu zalno
 
Член од
12 јуни 2007
Мислења
55
Поени од реакции
0
Ќе бидам краток и јасен...

Користете презервативи!!!!!

Затоа што ете гледаде какви се последиците... На млади години да се дознае дека ти се ближи крајот и едино што ти преостанува е да чекаш да дојде денот...

Жалосно стварно многу жалосно...

Пу пу пу...

Скраја да е!!!!
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Tetovcanec напиша:
Ako e tocno ova svarno e premongu zalno
Без разлика дали е точно или не ова е стварно многу жално. И да не му се случило него сигурно на многу му се има случено и заради тоа не случајно сите ја мразиме:smir:
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Уфффф ... трогателно :toe:
 

rebel kid

chokolino adicted!
Член од
5 јуни 2006
Мислења
159
Поени од реакции
0
се надевам дека ова нема да ми се деси мене или на близок некој=(ова на никој не му го пожелувам(освен на еден човек само)мнооооооогу тажно,ај батали више не читам вакви теми одсега.
 
Член од
16 јуни 2007
Мислења
117
Поени од реакции
1
Za eden seks na plaza si go sjebal cel zivot...Jebiga,zalno za mlad covek.Se slucuva sekojdnevno da stradaat nevini luge na ovoj ili onoj nacin,ama mi se cini ovoj e najgaden...Zivees,a mrtov si...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom