Само една тажна приказна ...

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
Човечеееее...уххххххххх...уште иам морници од текстот...
 

Kriticar

дискриминатор
Член од
7 мај 2007
Мислења
1.037
Поени од реакции
5
Ауу текстов е језив,само што којзнае дали е вистина ако е:(
 
Член од
12 март 2007
Мислења
140
Поени од реакции
1
Se rasplakav dodeka go citav.Zivotot stvarno ponekogas znae da bide surov.
 
Член од
3 јули 2007
Мислења
133
Поени од реакции
0
Многу жално еј се наежив
 
B

BoZiCA

Гостин
Не ми се верува дека 10 страни сте потрошиле за секој да каже по 2-3 збора од типот - Страшно,леле лошо,мн.ми е жал, ме потресе приказната. Факт е дека е потресна и страшна и дека сите останавме без зборови, ама стварно нема потреба од повторувања и трошење 10 страни за патетики. Ако има некој да каже уште некоја приказна фино, ако не катанче....

Мислам секој што би кликнал на темата би очекувал уште некоја приказна, а не 10 стр. да чита сочувства...Мислам...алоооооо:jaj:
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Не ми се верува дека 10 страни сте потрошиле за секој да каже по 2-3 збора од типот - Страшно,леле лошо,мн.ми е жал, ме потресе приказната. Факт е дека е потресна и страшна и дека сите останавме без зборови, ама стварно нема потреба од повторувања и трошење 10 страни за патетики. Ако има некој да каже уште некоја приказна фино, ако не катанче....

Мислам секој што би кликнал на темата би очекувал уште некоја приказна, а не 10 стр. да чита сочувства...Мислам...алоооооо:jaj:

Лилеееееееееее проблем?Ова е стаено со некаква цел овде:bip:
 
B

BoZiCA

Гостин
Лилеееееееееее проблем?Ова е стаено со некаква цел овде:bip:


Стварноооо? Лилеееее ја па си мислев онака е стаено без цел. ЕЈ фала многу што ми кажа, стварно многу ми се најде во животот. БРаво

Еј а не мислите дека малце повеќе претеравте со патетиките? СИте знаеме дека е жално, и потресно ииии... Не мора сите истото па истото

жал ми е,жал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ев

Вишееее:tapp:
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Стварноооо? Лилеееее ја па си мислев онака е стаено без цел. ЕЈ фала многу што ми кажа, стварно многу ми се најде во животот. БРаво

Еј а не мислите дека малце повеќе претеравте со патетиките? СИте знаеме дека е жално, и потресно ииии... Не мора сите истото па истото

жал ми е,жал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ежал ми ев

Вишееее:tapp:

епа ако знаеш не се буни многу:baeh::baeh:
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
Не ми се верува дека 10 страни сте потрошиле за секој да каже по 2-3 збора од типот - Страшно,леле лошо,мн.ми е жал, ме потресе приказната. Факт е дека е потресна и страшна и дека сите останавме без зборови, ама стварно нема потреба од повторувања и трошење 10 страни за патетики. Ако има некој да каже уште некоја приказна фино, ако не катанче....

Мислам секој што би кликнал на темата би очекувал уште некоја приказна, а не 10 стр. да чита сочувства...Мислам...алоооооо:jaj:
Ај ние можеби на некој начин сме и патетични али ти не да си патетична... прво насловот на темата ако не го разбираш е дека САМО ЕДНА ТАЖНА ПРИКАЗНА... а не да се ставаат други приказни.. така да нема што за тоа да пишуваш ПАТЕТИКА... ти изглеа немаш чуства штом пишуваш вака... а тоа што пишале другите тебе да не ми те занима тоа.....:helou::blabla:
 
Член од
4 февруари 2007
Мислења
1.640
Поени од реакции
16
Ај ние можеби на некој начин сме и патетични али ти не да си патетична... прво насловот на темата ако не го разбираш е дека САМО ЕДНА ТАЖНА ПРИКАЗНА... а не да се ставаат други приказни.. така да нема што за тоа да пишуваш ПАТЕТИКА... ти изглеа немаш чуства штом пишуваш вака... а тоа што пишале другите тебе да не ми те занима тоа.....:helou::blabla:

Фала југо:smir:
 
B

BoZiCA

Гостин
епа ако знаеш не се буни многу:baeh::baeh:

сериозно не знаев, ако не беше ти да ми кажеш стварно не знам што ќе правев/ Ми го смени животот за 360 степени еееј, стварно многу тешка работа откри еееј, ќе те номинирам за Нобелова награда најсериозно:drk:

Ај ние можеби на некој начин сме и патетични али ти не да си патетична... прво насловот на темата ако не го разбираш е дека САМО ЕДНА ТАЖНА ПРИКАЗНА... а не да се ставаат други приказни.. така да нема што за тоа да пишуваш ПАТЕТИКА... ти изглеа немаш чуства штом пишуваш вака... а тоа што пишале другите тебе да не ми те занима тоа.....:helou::blabla:

Добро браво . Изглеа твоето мислење стварно е на конкретно ниво. Ако насловот е само една тажна приказна, значи треба една само да има така? Браво бе! Стварно неам зборови. Секоја приказна може сама по себе да си е тажна и потресна и да биде САМО ЕДНА ТАЖНА ПРИКАЗНА, а во темата да има илјадници, но секој за себе да си направи една што за него ќе го носи тој наслов. Уствари што ти објаснувам јас? Мислам дека мн ќе ти е тешко да сфатиш...

И добро, сретна ти некој на форумот што напиша поинаку од тоа жал ми е ? Има некој што напиша топ приказната еј,ме развесели ? Очигледно не, Па што тогаш да се повторуваме и работата дури на сеир се тера. Или ако напишат повеќе луѓе жал ми е значи ќе има поголем ефект и ќе биде попотресна. Тоа колку јас се наежив ич да не те занима, очигледно си некое дете што ништо не видело во животот, и само за твоја информација знам многу попотресни прикаски од оваа.

САКАШ ДА ТИ РАСКАЖАМ НЕКОЈА ЗА ДОБРА НОЌ ? МОЖЕ ТАКА?
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
сериозно не знаев, ако не беше ти да ми кажеш стварно не знам што ќе правев/ Ми го смени животот за 360 степени еееј, стварно многу тешка работа откри еееј, ќе те номинирам за Нобелова награда најсериозно:drk:
BoZiCA напиша:
Добро браво . Изглеа твоето мислење стварно е на конкретно ниво. Ако насловот е само една тажна приказна, значи треба една само да има така? Браво бе! Стварно неам зборови. Секоја приказна може сама по себе да си е тажна и потресна и да биде САМО ЕДНА ТАЖНА ПРИКАЗНА, а во темата да има илјадници, но секој за себе да си направи една што за него ќе го носи тој наслов. Уствари што ти објаснувам јас? Мислам дека мн ќе ти е тешко да сфатиш...

И добро, сретна ти некој на форумот што напиша поинаку од тоа жал ми е ? Има некој што напиша топ приказната еј,ме развесели ? Очигледно не, Па што тогаш да се повторуваме и работата дури на сеир се тера. Или ако напишат повеќе луѓе жал ми е значи ќе има поголем ефект и ќе биде попотресна. Тоа колку јас се наежив ич да не те занима, очигледно си некое дете што ништо не видело во животот, и само за твоја информација знам многу попотресни прикаски од оваа.

САКАШ ДА ТИ РАСКАЖАМ НЕКОЈА ЗА ДОБРА НОЌ ? МОЖЕ ТАКА?

Колку ми се интересни ваквите појави да знаеш...

Прво ако ти се смени за 360 степени значи се врати пак на истото. Чактис??? Така и си мислев. Иначе за информација се вели 180 степени.

Второ ни јас ни ти не сме фактори да одлучуваме како треба да изгледа темата, постојат админи, модератори. Ако мислеа дека нетреба да се пишуваат постови ќе ја заклучеа темата.

И добро, сретна ти некој на форумот што напиша поинаку од тоа жал ми е ? Има некој што напиша топ приказната еј,ме развесели ?
Па кога гледам дека постојат суштества како тебе, ништо чудно. Форумот е тука за секој да си кажи свое мислење.

И трето и последно, се надевам со твојот паметен пост дека не ја затвори темата, пошто мораше да ти се појаснува. То е то.



Поздрав.
 

Тамарче

Ако одам во Битола..
Член од
11 јули 2007
Мислења
3.239
Поени од реакции
223
се кара
BoZiCA напиша:
Добро браво . Изглеа твоето мислење стварно е на конкретно ниво. Ако насловот е само една тажна приказна, значи треба една само да има така? Браво бе! Стварно неам зборови. Секоја приказна може сама по себе да си е тажна и потресна и да биде САМО ЕДНА ТАЖНА ПРИКАЗНА, а во темата да има илјадници, но секој за себе да си направи една што за него ќе го носи тој наслов. Уствари што ти објаснувам јас? Мислам дека мн ќе ти е тешко да сфатиш...

И добро, сретна ти некој на форумот што напиша поинаку од тоа жал ми е ? Има некој што напиша топ приказната еј,ме развесели ? Очигледно не, Па што тогаш да се повторуваме и работата дури на сеир се тера. Или ако напишат повеќе луѓе жал ми е значи ќе има поголем ефект и ќе биде попотресна. Тоа колку јас се наежив ич да не те занима, очигледно си некое дете што ништо не видело во животот, и само за твоја информација знам многу попотресни прикаски од оваа.

САКАШ ДА ТИ РАСКАЖАМ НЕКОЈА ЗА ДОБРА НОЌ ? МОЖЕ ТАКА?

Ти овде дојде да се караш...мене така ми изгледа..!ај те молам прекини со муабетите од типот: АЛООООООО!ЈАС СУМ ПАМЕТНА..
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Мирни:pishtoldz
Пред да се впуштите во вакви дискусии на ниско ниво,прочитајте ги правилата на форумов,секој ваков потег си носи санкции.
Дали вреди на овој детски начин да се застапува мислење и која е поентата:raz:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom