Само една тажна приказна ...

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
vakvi raboti mi ubivaat zelba voopsto za seks...
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
647
Поени од реакции
28
Tikvi4ka напиша:
vakvi raboti mi ubivaat zelba voopsto za seks...

:pos: е сега не до толку де. Приказнава само ни посакува безбеден секс а не скратување на задоволствата:smir:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
zafrknata напиша:
:pos: е сега не до толку де. Приказнава само ни посакува безбеден секс а не скратување на задоволствата:smir:
е ај оди ти сега имај секс коа ке мислиш со кого се имал плеснато дечко ти,...
 

**The Beauty**

and the beast
Член од
4 февруари 2007
Мислења
552
Поени од реакции
10
е ај оди ти сега имај секс коа ке мислиш со кого се имал плеснато дечко ти,...


Е ај прочитај убаво сто напишала Зафркната.... Кога знаеш дека си заштитена нема да се замараш сигурно, ке уживаш...
 
Член од
27 јуни 2006
Мислења
17
Поени од реакции
0
Стварно трогателно, ама за тоа што го направил нема враќање....мислам стварно жалосно..
 

BrokenHeart

..not broken anymore..
Член од
30 мај 2007
Мислења
42
Поени од реакции
1
lele postov me pogodi, nemam zborovi duri i solzi imam vo ocive...strashno!Ne mozam a i ne sakam ni da zamislam kako mu e na deckovo...zatoa vikaat deka e mnogu podobro koga ucis od tugite greski a ne od sopstvenite.i se nadevam ova ke go procitaat uste mnogu luge i ke razmislat dva pati pred da uzivaat vo seksot bes prezervativ znaejki deka zivotot mozebi ke im visi na konec posle toj seks.
 

Black Rose

дете на цвеќето
Член од
12 февруари 2007
Мислења
1.972
Поени од реакции
38
Жално.....:icon_frow

Посебно вој дел....

И да. Сите мои успеси, воодушевувањето кон другите поради добри девојки и пари, сега не ми значат многу. Никому не смеам да кажам и внимавам никој да не дојде во контакт со мојата крв. Немам ни секс. Немам ни девојка. Немам ни интерес за некакво хоби или спорт. Едноставно, седам и чекам да се случи.
 

Шмизличка

Let the good things roll
Член од
11 мај 2007
Мислења
355
Поени од реакции
4
Леле...се надевам дека никогасх нема да го почувствувам тоа на своја кожа.
приказнава стварно ме наежи
 

^Cutie^

*Charming Princess*
Член од
22 март 2007
Мислења
869
Поени од реакции
1
Аууууу ме расплача...Колко е само тажно и болно...Не знам повеќе шо да кажам..... :(:(:(:(
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Маwwee ме натера да не пишам на мсн и незнам што да правам и земав ги читав сите мислења од членовите има и сурови мислења и стварно добри имаше некој мислења сам си го направил он си е крив ...
Епа кога си пред секс не размислуваш бидејки немозеш да го добиеш кога сакаш а му се случило да нема кондом при рака затоа после на братму му купувал се то е то едно засекогаш не се залудувајте кога пред вас е сексот .. Немам зборови повеке ..
 

BlAcK_MamBa

:: Living by my own rules ::
Член од
25 март 2007
Мислења
431
Поени од реакции
5
Mnogu ima vakvi prikazni. Stavrno zalno, surovo, no pred se vistinito. Izborot e pred sekoj nas, dali sme podgotveni da go frlime cel nas zivot za edna nok. Go znam odgovorot na ova preasanje za sekoj od vas. Se nadevam deka ke bidete svesni i ke rezmisluvate treazveno i so cista glava bez razlika vo kakva situacija se najdete.

stvarno zalno za deteto od postot
 

osicka

ЅвЕрЧе
Член од
12 декември 2005
Мислења
312
Поени од реакции
4
точкест напиша:
После некој ќе каже ЗАШТО СЕКС СО КОНДОМ? Ете зашто, зашто.... Ме укочи приказнава, колку е тажно оноа кога кажува
сеа знам зошто ми го вртеше муабетот :back:
 
Член од
5 јуни 2007
Мислења
6
Поени од реакции
0
strasno ova sigurno ne e edinstven slucaj !!!!:nenene:
 

BlAcK_MamBa

:: Living by my own rules ::
Член од
25 март 2007
Мислења
431
Поени од реакции
5
Добро стварно е ова, се дешава и жално е ова, али приказнава токму шо ја прочитавме во постот на Дивајн изгледа малку ”филувано”. мора да признаете. не изгледа на пост на човек шо умира од сида. По се што имам читано за болест, и за психата на луѓето што се заразени, се сомневам....



Али ние пак мора да сме највнимателни некој да не не ”поткачи” .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom