Сакам да знам!

Член од
1 септември 2013
Мислења
54
Поени од реакции
7
Screenshot_2015-04-19-22-04-48.png Decki da ne imate videno negde farnerki so vakvi dzebovi daj pomognete mi sakam da kupam
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Како е регулирано работното време (ако уопште работат) на автобуските меѓуградски лини за време на празникот 1 Мај ? Има линии но се поретки? Или нема воопшто автобуски превоз?
 

Благоев

The Spartan General
Член од
8 јануари 2014
Мислења
1.357
Поени од реакции
2.087
Кој е ликот на овцата на аватарот на Дињата на Анчо? :)


Најозбилно.
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
629
Поени од реакции
109
Како е регулирано работното време (ако уопште работат) на автобуските меѓуградски лини за време на празникот 1 Мај ? Има линии но се поретки? Или нема воопшто автобуски превоз?
Ја мислам а и сигурен сум си тераат како и секој обичен ден нема празник за нив чим за нг возат редовно
 
B

Beck's

Гостин
Дали знаете некоја страна на која може да се провери временскиот извештај од пред 10 години да речеме.
Не знаев кај да го поставам прашањето па нека се премести од модераторите на соодветно место. Благодарам
 

Lu5

Som la gent Blaugrana!
Член од
30 ноември 2011
Мислења
4.215
Поени од реакции
7.275
На Windows 8.1 вградената weather апликација го покажува ова asdddd.png

Е сега конкретно за одреден ден не знам.
 
E

Epsilon

Гостин
Дали ќе го даваат боксот на некоја од нашите телевизии на Мејведер против Пако? И ако да, во колку саатот?
 
Член од
8 јануари 2015
Мислења
39
Поени од реакции
9
Значи вака..Добив некои награди преку интернет од Канада и сега дечково ми бара адреса на живеење.Јас не сакам да му ја дадам поради можна злоупотреба.Прашањето е дали има некакви опции таа пратка да ја остави во пошта па јас од таму да ја подигнам??
 
Член од
23 март 2015
Мислења
22
Поени од реакции
10
famous-stars-and-straps-new-era-59fifty-fitted-baseball-cap-hat_2.jpg Famous-Stars-Straps-New-Era.jpg famous-stars-and-straps-new-era-59fifty-fitted-baseball-cap-hat_2.jpg Famous-Stars-Straps-New-Era.jpg s-l1000.jpg


си барам famous star капчина пошто нема достава до Македонија така да ако некој знај или му се најдува да ме извести одма! можи и поволна, само да ја иам! not fake!
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Дали само мене темите Форумски Цитати и Пост на Денот ми имаат исто значење?
„Пост на денот“ е наменета за постови од тековниот ден. Во „Форумски цитати“ можеш да цитираш и милење од, рецимо, двеилјадииосма година. :D
Бар јас така ги сфаќам работиве.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
„Пост на денот“ е наменета за постови од тековниот ден. Во „Форумски цитати“ можеш да цитираш и милење од, рецимо, двеилјадииосма година. :D
Бар јас така ги сфаќам работиве.
Шознам :D

Мене темите ми се баш исти и веројатно не прекршуваш некое правило ако во темата за пост на денот цитираш мислење од двеилјадиосма, пример :Д

Хфала :)
 
Член од
25 март 2012
Мислења
8.303
Поени од реакции
4.697
Каде има домофони со камери но вајрлес да е?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom