СРЕЌЕН ЧЕТВРТ РОДЕНДЕН КАЈГАНА!

Статус
Затворена за нови мислења.

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29
е па ај среќен роденден нека е и повеќе дружење да има(не дека до сега немаше ама повеќе да има), повеќе членови и доста ми е пишување
 

Bidikov

Server guru
Член од
25 јануари 2005
Мислења
2.680
Поени од реакции
693
Аххх - 4 години поминале .. порасна бебенцето сега е детенце ...

Ухх ко вчера да беше коа се роди :pipi:

Се надевам дека ќе се дружиме со кајганава уште 101 година .. и овие 2.3 гигабајти слики, аватари, профили и емот-икони да се множат ...
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
Кајганче најсреќен нека ти е роденденот. ти посакувам уште многу прекрасни години исполнети со членови,постови и теми.
признавам ти си онаа која успеа да ми влезе најбрзо под кожа.
те сака Фокси.:back:
 

Cyber Knight

House music
Член од
16 мај 2007
Мислења
785
Поени од реакции
186
Хепиии брдејјјјј тууу јуууу, хепиии брдејјјјј ту јууу, хепиии брдејјјј диар КАЈГАНААААА, хепиии брдејјјјј тууу јуууууу!!!:aplauz:
 

Desire

Refuse,Resist
Член од
25 декември 2007
Мислења
1.823
Поени од реакции
284
Кајги мУри
Хепи брдеј:)
Најпрво,фала ти што си овде кој треба да се истурам у пост,да знаеш дека имаш спасено голем број животи:back:
После,фала ти што преку тебе имав можност да запознаам куп фини луѓе,а истотака и ме запозна со прилично задоволителна бројка на кретени,али не се лутам,со нив е дури и поинтересно :)
Остани ми онлајн,жуто-портокалова и со што помалку дегени и оваа и уште минимум 100 години,да можат и внуците мои да закачат зависност на тебе :back:
 

BiG_kIsS

You talk too much... Let me shut you up
Член од
4 септември 2007
Мислења
3.414
Поени од реакции
2.923
Кајгано ма, што не се фалиш? :icon_lol:
Ај нека ти е среќен, најсреќен четвртиот роденден... И другите понатаму уште посреќни :) Да ни траеш уште многу, многу... И фала ти за се` :back:
Лав ју
:smir:

П.С. Не ми нуди торта, се откажувам од благо :icon_lol:
П.П.С. Да ни приредиш најубава журка :)
 

Shorty

Вансериски
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.277
Поени од реакции
1.496
Среќен роденден. Изгледа ова ми е веќе втора година што се дружим со тебе :)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Среќен роденден кајганче. Единствена си од македонкиве на која и посветувам време. Никоја не е како тебе. :back:
 

mean

:пипи:
Член од
12 октомври 2008
Мислења
587
Поени од реакции
24
Ај за многу години... Среќен роденден!:vozbud:

Да ти се множат годините, членовите, постовите, темите... Остани таква како што си беше до сега!

Те сака, mean.:back:
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Среќен роденден Кајгана, да се множат квалитетни постови на форумот:vozbud: Уште многу години да се дружиме како до сега:helou::helou:
 

КиреМали 1911

Модератор Неимар
Член од
23 јуни 2007
Мислења
1.313
Поени од реакции
223
Вака на раат, одсабајлечки...

Имај ми добро утро, Кајгано моја, и да ми ти е среќен роденденот. Да постоиш уште толку, шо ќе заборавиме кога сме ти го честитале овој. Да ми носиш уште оддишки на душава, кога ми се потребни, уште паметни мисли кои ќе ме учат, и уште сила во прстиве, да подкуцнувам и јас по малку.

Биди среќна и весела...квалитетна пред се! Каква што си, и каква што сите те знаат. Бацки, виртуелна љубов моја!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom