mean
Поени од реакции
24

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво, :)
  те аднав зашто видов дека имаме барем една тема на која што можеме да збориме, (јас можам до утре сабајле, не знам за тебе :D)
  На Gossip girl мислам афкорс.
  Имаш омилен пар?
  И друго, до која епизода си со гледање?
  позз, па се читаме.
  Еј здраво.

  ѝ-то, за жал, за сега знам дека можеш да го внесеш ако имаш Vista... Во тој случај одбери ја втората Македонска кирилица, онаа што е - Standard (не обичната) и таму можеш да го внесеш ѝ - то на знакот ` (т.е. се внесува на тој тастер).

  А инаку, ѝ - то го имаш во Character Map и можеш со Copy-Paste да го внесуваш во текстот. За жал, за сега толку знам.

  Поздрав.
  Потписот ти е неточен. Моето тврдење го темелам врз фактот што никогаш не е никакво задоволство да го легнеш оној кој ќе ти рече “Ај не можеш да ме легнеш!“. А ако тоа ти причини задоволство, односно паднеш таква ефтина провокација... ќе ти кажам што мислам со следново иконче -> :pop:
  Кога сме веќе кај тоа да те прашам :smir: ДАЛИ ВООПШТО СВИРИ НЕКОЈА ПЕСНА КАЈ МЕНЕ на профил или имам утнато јас нешто?

  Поздрави и честитки:
  I wanna hold em' like they do in Texas Plays
  Fold em' let em' hit me raise it baby stay with me (I love it)
  Luck and intuition play the cards with Spades to start
  And after he's been hooked I'll play the one that's on his heart
  :pipi:
  фала за линкот и за добрите вести за останатите сезони. јас се решив и книгите да ги побарам, пошто сакам да читам:pipi:

  претпоставував дека ќе биде така помеѓу Чак и Блер:) Не е нешто посебно убав ама има нешто интересно во него, нешто привлечно, шмеќерско би рекла хуху а Нејт, прав лепотан:wub:

  другата серија што ја зборам е Beyond the break, 4 девојки сурферки на Хаваи, лепотици и уште поубави лепотани покрај нив. ја даваат на Fox Life и ми се виде интересна и ја симнав..потсеќа на лето, ако ја најдеш гледај ја додека не излезат нови епизоди од Gossip Girl
  ааа, добро, значи имам ја време. моментално се нервирам пошто ме заебава 15та епизода од 1 сезона, ама ќе ја најдам, мора да ја изгледам, нема да гледам понатака додека не ја симнам:)

  btw глеам Чак и Блер ќе бидат заедно а? уствари не ми кажувај што ќе се деси:pos: гледам според твојот аватар и прилично се разубавел, го видов и во Ok!weekly, многу добро изгледа:)

  и јас сум премногу заразена, цела сезона ја имам симнато и ќе ја симнам и втора, ама имам back-up серија кога ќе ја изгледам оваа(дознав дека ќе има изгледа само 2 сезони, евентуално 3:() ако сакаш ќе ти ја кажам другата серија, не е слична тематиката, ама сепак е ептен добра, и летна:)
  P
  Ам је.
  И не туку колутај с очима за твојот избор. :) :)
  оо, и некој друг се заразил со Gossip Girl?:vozbud:
  конечно не сум единствената која го тупи за серијава:je:

  btw, до која сезона/епизода си стигната?
  P
  Ма секат е така бе.
  Нај си ново хоби.
  Ја се спреам да се вратам на сликањето на велико. :)
  Бтњ,ша учиш?
  P
  Мене ме проаѓаат промени у расположење предизвикани од ПМС.
  Среќа. :) Ама зато други бубачки у глава,црвчиња ме мачат. :)
  Шо си прајш иначе освен по кајганава?
  Единствено што ми пречи од ова неспиење е јадењето доцна.
  Само дебела да не излезам за две недели. :):)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom