Cyber Knight
Поени од реакции
186

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • В
  Добар играч е Ејсид бе?Да не е многу нервозен,па да не ни вика додека играме :D
  Еј другар утре ќе играш ти фудбал? Во 5 се чекаме кај игралиштето пред Беверли. Пиши за да знаеме дали да бараме замена :) Ѕирни ја исто така и темата кај што се пријавувавме.
  Cyber Knight
  Cyber Knight
  Не брат, ако се поклапа со Македонија - грција нема да играм..
  Д
  Теплице од коа игра?.И кажи ми дали е сигурна за на мн пари?
  Еј нели ќе ставеше утакмица околу 3 и 15 на таа дојави?Уште од тебе чекам да ставам една и да одам да уплатам
  Ќе излезат овие две што ги пиша?
  колку ги стави ти?
  ај позз
  St. Pauli - Hansa Rostok друже колку е сигурна бидејќи минатиот пат многу изгорев на оваа што ти беше 10/10 х-х
  немаш ли некоја за денеска имав една ја ама не можев да пишам хокеј е 0-4 води сеа за сеа :)
  за вчера да не мислеше обратно со тие натпреварите.
  и дај пиши нешто за денеска ако има!
  вчера оти рече ќе имаш ако ти кажат пиши на профил или во темата ;)
  ФИФАШ:), браво за дојавата!
  Мене ме заеба Албино.-Гросето, дојавата од Тајсон, кој нагласи дека не е сигурна,....
  Ти често уплаќаш?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom