КиреМали 1911
Поени од реакции
223

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене • За многу години Божиќ!
  Здравје, среќа, мир, љубов, спокој, слога во годината што претстои
  Пријатно изненадување. :)

  Среќна Нова и тебе! Од убавини, глава да не можеш да кренеш.:)
  Нема реализација..нема..иста песна последниве 3-4 год.. Да се надеваме на подобри изданија против ЈАР и Мексико
  Да имаше слобода на темата,ќе им кажев навистина што мислам на проповеднициве,со пократки зборови :))

  Туку навистина ме интересира што мислиш за театарот и другите градби,ич не се одбирам од уметнички стилови (можеш и по пп).

  п.с.Еве овде на овој избраниов кој е со средно образование можам да му порачам да клекне кај Гвујо и да стиска посилно!
  А на овој златко рис ќе му изградиме еден споменик со две лица,едното он,другото неговиот полов орган.Тоа ќе му се допадне. made in vmro :)
  добро нетреба да се праваат македонски споменици, на тито
  ќе му направиме еден голем на плоштад и една џамија на плоштад барем
  тие нема да му пречат на македонците како тебе.
  Фала ти:) Значи затоа сум имала убава вечер:)

  Убав ден нека биде твојов денешен ден.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom