СП 2018 - генерална дискусија

Дали сериозно мислите дека ќе се вратат темите?


  • Вкупно гласачи
    45
  • Гласањето е завршено на .
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Рандом факт: сите 32 репрезентации дадоа барем по еден гол. Костарика до синоќа беше последна што немаше ниеден.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Свака част, после она шоу кое го приредија Кореа со Германците некој се осмелува сеуште да ги предвиди 1/4 финалните парови па дури и финалиња се спомнуваат :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
Извини нема повеќе. Ќе чекаме да заврши натпреварот, па ќе коментираме „поклон беше дека Франција ќе ја тепа Аргентина хехехех“.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.412
Поени од реакции
42.670
Член од
5 март 2018
Мислења
15.144
Поени од реакции
16.658
Извини нема повеќе. Ќе чекаме да заврши натпреварот, па ќе коментираме „поклон беше дека Франција ќе ја тепа Аргентина хехехех“.
Оукејј


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.659
Извини нема повеќе. Ќе чекаме да заврши натпреварот, па ќе коментираме „поклон беше дека Франција ќе ја тепа Аргентина хехехех“.
Ко што прави таа што ја цитираше, ќе тепа денес Полска ќе рече Полска е мега силна репрезентација не знам зошто толку ја потцениле, ако тепа Јапонија ќе рече за Јапонија. Она знае све откако ќе завршат мечевите, све знае отпосле.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Ко што прави таа што ја цитираше, ќе тепа денес Полска ќе рече Полска е мега силна репрезентација не знам зошто толку ја потцениле, ако тепа Јапонија ќе рече за Јапонија. Она знае све откако ќе завршат мечевите, све знае отпосле.
Женско е? :eek:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.659
Па зар не препозна дека е StefiLoveChelsea? :D Ја снема едно време од форумов, се врати и има милион сличности со нејзе, башка и она исто замараше и се правеше генерал после војна, го сакаше Торес и Атлетико. :D
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.144
Поени од реакции
16.658
Па зар не препозна дека е StefiLoveChelsea? :D Ја снема едно време од форумов, се врати и има милион сличности со нејзе, башка и она исто замараше и се правеше генерал после војна, го сакаше Торес и Атлетико. :D
Врска нема ова шо го пишиш, плус, најди ми еден пост кај шо имам коментирано од кога ќе заврши нтпреварот, то шо ти ги љуфна сите нтпревари пред почеток е друга работа :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Врска нема ова шо го пишиш, плус, најди ми еден пост кај шо имам коментирано од кога ќе заврши нтпреварот, то шо ти ги љуфна сите нтпревари пред почеток е друга работа :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Уругвај беше поклон квота каква Русија какви црни камења, не се Уругвај Саудиска Арабија или Египет, башка за прво место играа, крена квотата на 2.80


Sent from my iPhone using Tapatalk
Седи мирна, да не ти го пратиме Стелт партали ќе те направи :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom