Релативно непознати играчи кои очекувате да блеснат на СП

Член од
5 март 2018
Мислења
7.283
Поени од реакции
6.430
Епа зато пишав АКО добие шанса, и Икарди решета во Италија и е втор најдобар стрелец оваа сезона па не е ни повикан за Аргентина.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.313
Поени од реакции
5.596
Filip Kostic iz Srbije.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
25.279
Поени од реакции
40.518
Ke се обидам да го следам Исмајла Сар или Шар, или како и да му е името од Сенегал. Често налетувам на позитивни критики, и ми делува интересен како играч. Ми личи по малку во движењето на Мбапе, не е толку брз, но изгледа како добар дриблер.
 

Leo Bonnie

Кад се врате скитнице
Член од
20 декември 2008
Мислења
4.009
Поени од реакции
4.301
Тореира од Уругвај, иако веќе вреди 20+ милиони доста непознат е на повеќе гледачи. И така е спремен за продавање, после добро светско ќе загризи топ клуб за него.
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
11.668
Поени од реакции
14.784
Мојот човек Алиреза Јаханбакш од Иран.

Убица, сум го глеал неколку утакмице годинава у АЗ, у Холандија најдобар стрелец а мислим дека уз тоа и најдобар асистент беше !

Јес да е преварантска лига, ама мислим дека ќе биде играч од дечково, додуша 24 године има, не е многу млад, ама таман е да си напрае трансфер у некоја екипа ко Вест Хем, Марсеј, Лацио
 

Boce1234

Adrian Chase
Член од
4 ноември 2016
Мислења
1.764
Поени од реакции
1.018
Пионе Фудбал Менаџер Систо.
 
Член од
19 септември 2009
Мислења
4.234
Поени од реакции
3.457
Немања Радоњиќ, ако добие шанса и со средена глава може многу да направи
 
На врв Bottom