Релативно непознати играчи кои очекувате да блеснат на СП

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.071
Поени од реакции
184.812
Тешка група имаат Мароканциве со Шпанија и Португалија, сепак добри игри и трансфер во поголем клуб после СП очекувам од Хаким Зијеч.
Според последните шпекулации, Рома преговара за него.[DOUBLEPOST=1527596536][/DOUBLEPOST]п.с. Абре луѓе за СМС и Габриел Жесус и баба ми знае дека нациите се на нивни грб качени :D , збориме за вакви играчи кои немаат баш некој притисок да водат.
 
T

Terroir

Гостин
Јас мислам ќе направат изненадување и ќе завршат пред Португалија,те ќе одат понатаму :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
СП и се е можно поготово со онаква сомнителна одбрана на Португалија сепак средниот ред и нападот се неколку класи над оној на Мароко

Според последните шпекулации, Рома преговара за него.
Одамна се пишува дека Рома и Интер биле заинтересирани, а последно го поврзуваа и со Ливерпул и Евертон

Кој и да го земе нема да згреши ако е точно дека бараат околу 20тина милиона за него..
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
23.647
Поени од реакции
36.940
Никој. Нема ни да добијат шанса, а не пак да блеснат.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
7 април 2015
Мислења
1.452
Поени од реакции
767
Можно е некој од Јужно Американските играчи, не ги пратам тие нивните лиги толку. На минатото првенство беше оној Хамес лик, па си направи трансфер во Реал после, заедно со голманот на Костарика.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
7.492
Поени од реакции
6.561
Ама не беше хајпнат


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
3.858
Поени од реакции
5.146
Лукас Тореира (Уругвај), Макси Гомез (Уругвај), Бруно Фернандес (Португалија), Анте Ребич (Хрватска), Лука Миливојевич (Србија), Јович (Србија), Ланг (Швајцарија), Закариа(Швајцарија), Харит(Мароко), Поулсен(Данска), сите овие очекувам да имаат солиден настап, посебно првите двајца.
Е сега од попознатите Родриго од Валенсија ако добие шанса мислам дека ќе покажи доста, Лукас од Франција исто така, Тауван и Гуедеш.


Sent from my iPhone using Tapatalk
80% од играчите ги мислев преѓеска кога ја листав темава :D

Би ги додал и Азмоун од Иран,Линети и Зиелински од Полска..(Зиелински ај познат е веќе,ама пак не играше многу во Наполи сезонава)..гарант ќе допишам некој до почеток на светското :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
82.071
Поени од реакции
184.812
Колумбија е со полесна група вака на хартија, од таму сигурно ќе се појави некој :icon_mrgr:
 

Near

Рандом лик од соседството
Член од
26 март 2009
Мислења
3.858
Поени од реакции
5.146
Колумбија е со полесна група вака на хартија, од таму сигурно ќе се појави некој :icon_mrgr:
Оф топик,ама у бракетот предвидов дека Колумбија нема да помине група :D Или ќе биде успешен,или ќе биде промашај на векот :D
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.252
Поени од реакции
9.430
Ама не беше хајпнат


Sent from my iPhone using Tapatalk
Оди види иста ваква тема во 2014 сто пати е спомнат.. Не бил хајпнат.. Не беше хајпнат Аршавин во 2008


Јас очекувам некој отепан ко Фагнер, Бентанкур, Ивоби да има јако првенство.. Играчи ко Систо, Сар, Головин се лесни пикови
 
Член од
5 март 2018
Мислења
7.492
Поени од реакции
6.561
80% од играчите ги мислев преѓеска кога ја листав темава :D

Би ги додал и Азмоун од Иран,Линети и Зиелински од Полска..(Зиелински ај познат е веќе,ама пак не играше многу во Наполи сезонава)..гарант ќе допишам некој до почеток на светското :D
Азмоун не го видов во конечниот список или скокнав нешто можеби ...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
5 март 2018
Мислења
7.492
Поени од реакции
6.561
Оди види иста ваква тема во 2014 сто пати е спомнат.. Не бил хајпнат.. Не беше хајпнат Аршавин во 2008


Јас очекувам некој отепан ко Фагнер, Бентанкур, Ивоби да има јако првенство.. Играчи ко Систо, Сар, Головин се лесни пикови
Можи, не бев во тек тогаш ама сигурно не бил спомнуван како Дембеле, Мбапе итн.Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.644
Поени од реакции
6.439
Каков лука јовиќ да се наигра покрај Митровиќ и Пријовиќ не се дрогирајте. миливојевиќ покажа некое ниво. Ја би сакал да блесне Ќалета-Цар доколку го поведат. Има јебено добро презиме :vozbud:
 
Член од
5 март 2018
Мислења
7.492
Поени од реакции
6.561
Јович покажа доста во Франкфурт кога доби шанса, ама покрај формата на Митро ќе видиме, ако добие шанса прајме муабет


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Sasa Ilic

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
2.644
Поени од реакции
6.439
Ох леле Митровиќ е во неверојатна форма од како дојде во Фулам и ке биде сигурно прв избор, Пријовиќ во ПАОК цела сезона решета и ке биде втор избор, за третиов не велам дека е лош и дека има лоша сезона, ама додека да бидне прв избор треба да изеде многу фурни со леб
 
На врв Bottom