Птичји Грип

Последици од птичјиот грип


  • Вкупно гласачи
    47

Dimitarc

Мрчатор
Член од
30 јануари 2005
Мислења
2.639
Поени од реакции
19
ne se zamarajte ke pomine ko sto pominalo se do sega...ako umram sakam da me zakopaat so mp3 pleerot

P.S. neka mu ja napunat baterijata
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
nisto nema da se sluci dodeka ne brkaate u fekalite so prst i posle...aj da ne lupetam gluposti....isprzi go ubao pileto i se e u red....
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
сега слушав на си ен ен кажвет дека немат потреба од паника.. од ко се деси све, богами ногу навреме им текна :))
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
epa dodeka ne utvrdat dali se pojavil i u makedonija nema da jadete pileski proizvodi i nema da se druzite so kokoski i vrapci...ajde teraj....
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
татко ми забрана пиле дома да се донесит, било живо или за јадење ахахахахаха...
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Ќе биде густо како што е, ама не верувам дека ќе умреме сите ... не е прва паника ... свако чудо за три дана ... барем се надевам дека ќе е така:)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Офчар напиша:
значи ќе има ипак нешто а?!
Ofchaр, уште си жив нели? Кога според тебе би требало да ни ги редат телата по партизанска? За колку време ќе избие вирусот помеѓу Центар и Тафталиџе 2? :icon_eek:
 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
деновиве. ја си фатив врски у бутел, бар да ми се знае гроб, а не ко вас, у вардар да ме фрлат или да ме спалат ко задњо ѓубре.

(зар никој ли не го осеќа вистинското расположение.. мац пер види шо како, бар ти ме знаеш)
 
Член од
23 октомври 2005
Мислења
17
Поени од реакции
1
abe ima pti4ji grip..ama ne se znae dali e od onoj smrtonosniot .. taka da .. kje si 4ekame da mutira visrusot i da ispocrkame site ...
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Ќе има некоја помала цифра на мртви,претпоставувам тие шо имаат живинарски фарми и имаат контакт со заразени пилштини...у секој случај ќе помине како шо дошло...
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
goddess напиша:
abe ima pti4ji grip..ama ne se znae dali e od onoj smrtonosniot .. taka da .. kje si 4ekame da mutira visrusot i da ispocrkame site ...
Абе ќе направат вакцина само што ние најверојатно нема да ја имаме честа да ја примиме...
 

ThA-BiTcH

~*~Blonde Bitch With a Brain~*~
Член од
23 септември 2005
Мислења
4.338
Поени од реакции
61
Abe ne mi e seedno, poso e dosta seriozno,ali koa kje razmislis
sekoja godina ima po nesto novo vo vrska so zivotnite.
Ovaa godina pticji grip,prethodnata neso bese kravjo ludilo pa ligavkata....
daj boze da e samo farsa, ali ako ne e...stvarno moze da bide losho :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom