Проектот HAARP

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.845
Поени од реакции
7.498
Најчесто се става камуфлажа на антените заради естетски причини

Естетски причини, чија работна униформа е камуфлажна воената? И ја носат поради естетски или поради воени причини?[DOUBLEPOST=1401344605][/DOUBLEPOST]
Лелееееее во кактус го монтираат....
Монтираат така за да ги избегнат несогласувањата од локалното население во некои места, кои се противат на Wifi и мобилните антени поради здравствени причини.[DOUBLEPOST=1401345121][/DOUBLEPOST]Инаку нивото за свесност за Харп на темава е колку на обичниот Џо пред еден век да му се објасни како со радиобранови и далечинско се управува чамец играчка :icon_lol:.
 
Последно уредено:
Член од
3 јули 2010
Мислења
1.223
Поени од реакции
1.862
Инаку нивото за свесност за Харп на темава е колку на обичниот Џо пред еден век да му се објасни како со радиобранови и далечинско се управува чамец играчка :icon_lol:.
Претпоставувам дека токму ТИ ќе ги просветлиш сите на темава, и ќе објасниш како ХААРП го контролира времето.

Или под ниво на дискусија ти е?
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.845
Поени од реакции
7.498
Претпоставувам дека токму ТИ ќе ги просветлиш сите на темава, и ќе објасниш како ХААРП го контролира времето.

Или под ниво на дискусија ти е?
Па Џо препрочитај уште еднаш, залудно е да се троши енергија и објаснува :icon_lol:.
 
Член од
10 август 2013
Мислења
317
Поени од реакции
275
Естетски причини, чија работна униформа е камуфлажна воената? И ја носат поради естетски или поради воени причини?[DOUBLEPOST=1401344605][/DOUBLEPOST]

Монтираат така за да ги избегнат несогласувањата од локалното население во некои места, кои се противат на Wifi и мобилните антени поради здравствени причини.[DOUBLEPOST=1401345121][/DOUBLEPOST]Инаку нивото за свесност за Харп на темава е колку на обичниот Џо пред еден век да му се објасни како со радиобранови и далечинско се управува чамец играчка :icon_lol:.
Хахахахаха :D Aбе да ;)
 
Член од
28 декември 2011
Мислења
4.327
Поени од реакции
6.192
Војо како што ти веруваш дека тоа твоето тенеќе е перпетуммобиле и на многу луѓе не им е сватливо, за останатите е обичен куп железо и бетон.
Е сегта имаш малоумници што веруваат дека измислиле перпетуммобиле и имаш малоумници што веруваат во HAARP , ЈАСНО !?
:-D
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.916
Поени од реакции
2.645
Си можат американците.... И ние да можеме вака ќе им правиме !!!
Не се веќе толку супериорни како порано. Сега на ред доаѓа ерата на Русија на чело со Путин, кој му треба малку време да најде некоја причина за да се насочи во одбрана на Христијаните тука на Балканот. Не е веќе таа Америка од порано која можеше што сака да прави. Полека но сигурно мистер Путин и го стега обрачот.
 

SuBZerO

Бигус Дикус
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.639
Поени од реакции
3.153
Не се веќе толку супериорни како порано. Сега на ред доаѓа ерата на Русија на чело со Путин, кој му треба малку време да најде некоја причина за да се насочи во одбрана на Христијаните тука на Балканот. Не е веќе таа Америка од порано која можеше што сака да прави. Полека но сигурно мистер Путин и го стега обрачот.
Amerika Hristijanstvo Putin Obrac...kaubojci indijanci....U tema za HAARP... I posle Vasko Eftov imal svoe show...e ke ima....uste Amdi da go pokani za gostin i seriozno da porazgovaarat na temava!
 

NWO

Член од
20 септември 2010
Мислења
21
Поени од реакции
4

И Русите си имаат сличен проект, само кај нас кока-колата е попозната :)
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.271
Поени од реакции
4.294
Site vie proekti i masini ne se nisto poveke od plukanica vo lice na sozdatelot na se sto e zivo. Ne sme nie lugjeto tie sto treba da ja menuvaat prirodata i da si igraat so nea. Toa e fakt. Ali prirodata e sovrshena pa zatoa koga ke dojde red da si naplati pogoduva tamu kaj sto najveke boli... :)
 
На врв Bottom