Проектот HAARP

Zaptija Stojkov

Комунист
Член од
23 февруари 2010
Мислења
2.284
Поени од реакции
1.769
Абе луѓе до каде Јенките ќе ви го исперат мозокот??? Нормално можат да го перат мозокот на нација со АЈ КЈУ колку собна сибирска темпаратура... Поготово на Северџаниве што се изроди и продадени души што по секоја цена и дупето ќе го дадат...

Утре ќе ви речат дека 40.000 фрлени бомби во бомбардирањето на СР Југославија 1999 година воопшто не се штетни... Ќе ви речат дека на Српско - Македонските простори нема малигни болести сето тоа е лага на АНТИАМЕРИКАНЦИТЕ, АНТИЕУФИЛИТЕ, АНТИНАТОФЦИТЕ, АНТИСОРОСОИДИТЕ...

Па и дури ќе ви речат дека сето тоа е еликсир на здравје...

Ама тоа е работава што овој глуп Балкански народ нештото од медиумите го прифаќа здраво за готово...
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
3.940
А дали е точно дека во визбата на Рокфелер, во тегла полна со раствор од лисергинска киселина, со помош на рабинска магија во живот е одржуван мозокот на Никола Тесла, и тоа против негова волја? И дека, притоа, тој мозок од една е поврзан со 666 најнови компјутери и едно (1!) nintendo switch, а од друга страна со HAARP? Ако навистина е така, тогаш сите ние сме во голема опасност!!!
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
11.006
Поени од реакции
11.498
Рокфелер веќе десетото срце го тера, се збори дека планира да живее вечно откако ќе му го пренесат мозокот во роботско тело и заедно со Сорос и од сенка да продолжат да владеат со светот.
 
Член од
20 април 2012
Мислења
2.354
Поени од реакции
4.925
Рокфелер веќе десетото срце го тера, се збори дека планира да живее вечно откако ќе му го пренесат мозокот во роботско тело и заедно со Сорос и од сенка да продолжат да владеат со светот.
Абе чекај Роквелер уште е жив?
 
Член од
14 јануари 2015
Мислења
6.420
Поени од реакции
9.290
Рокфелер веќе десетото срце го тера, се збори дека планира да живее вечно откако ќе му го пренесат мозокот во роботско тело и заедно со Сорос и од сенка да продолжат да владеат со светот.
Абе чекај Роквелер уште е жив?
3 години како е умрен

 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
12.252
Поени од реакции
18.881
Се помешале со Кисинџер
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
11.006
Поени од реакции
11.498
така и он сака да мислите дека е умрен, а уствари заедно со Тито, Елвис и Кастро ни прави заебанции колку сме глупи ние луѓето.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.628
Поени од реакции
7.940
Роќефелер е веќе аплоудиран у клауд, и сигурно заедно со Дип Мајнд веќе ги лажат и манипулираат малите деца на yt. Таа е новата матрица....новиот свет, а уствари од кај да знаеме декаа и овој свет не е некоја симулација? :noze:
 
Последно уредено:
Член од
20 јули 2016
Мислења
4.115
Поени од реакции
2.131
Роќефелер е веќе аплоудиран у клауд, и сигурно заедно со Дип Мајнд веќе ги лажат и манипулираат малите деца на yt. Таа е новата матрица....новиот свет, а уствари од кај да знаеме декаа и овој свет не е некоја симулација? :noze:
Зошто мислиш Елон маск лансира сателите на сите тие има холопроектори и сите ќе ни проектира тука земјотреси и ерупции на вулкани. И земјата е холограм зошто мислиш дека исчезнуваат бродовите на морскиот хоризонт тоа е поради проекторите што не факаат повеќе од 50 км.
 

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
7.628
Поени од реакции
7.940
Зошто мислиш Елон маск лансира сателите на сите тие има холопроектори и сите ќе ни проектира тука земјотреси и ерупции на вулкани. И земјата е холограм зошто мислиш дека исчезнуваат бродовите на морскиот хоризонт тоа е поради проекторите што не факаат повеќе од 50 км.
Тоа е во оваа матрица....гледаме дека има некои парадокси колку одиме накај planck scale, нешто како пикселизација. исто така една работа може да биде на две места, и тоа го искористиле рептиливе(со помош на месечината според Дејвид Ајк) со хакирање на основната информација. И што викаш, како во филмот 13 Спрат исчезнуваат бродовите. Кога би можеле да отидеме до таму тогаш би ни изгледало вака:

Ова сега што се случува е матрица во матрица, баш како во филмов....нели клауд по замислувањето на:
Russian billionaire Dmitry Itskov seeks 'immortality' by uploading his brain to a computer
5G то ќе се користи за брз проток на информации, во кои еден супер компјутер ќе има и преку 5Г ресивери и неуралнетворк интерфејсите ќе бидеме врзани со AI то кое го команда Рокфелер.
 
Член од
20 јули 2016
Мислења
4.115
Поени од реакции
2.131
Тоа е во оваа матрица....гледаме дека има некои парадокси колку одиме накај planck scale, нешто како пикселизација. исто така една работа може да биде на две места, и тоа го искористиле рептиливе(со помош на месечината според Дејвид Ајк) со хакирање на основната информација. И што викаш, како во филмот 13 Спрат исчезнуваат бродовите. Кога би можеле да отидеме до таму тогаш би ни изгледало вака:

Ова сега што се случува е матрица во матрица, баш како во филмов....нели клауд по замислувањето на:
Russian billionaire Dmitry Itskov seeks 'immortality' by uploading his brain to a computer
5G то ќе се користи за брз проток на информации, во кои еден супер компјутер ќе има и преку 5Г ресивери и неуралнетворк интерфејсите ќе бидеме врзани со AI то кое го команда Рокфелер.
Се е со цел да се скрие дека земјата е рамна. Прават холограми илузии на вселенските бродови дека е земјата топка. Хаарп е само репетиротор за сигнели од Набиру. Е од таму се рептилоидите кои го контролираат матриксот. Има многу грешки во матрикосот. Поради тоа многу научни експерименти не се точни. Посебно НАСА и ФДА кријат работи.
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.639
Поени од реакции
3.940
Вие можете да се исмејавате колку сакате, но факт е дека во светот нешто се дешава. На крајот од прошлата година, кинеската влада била посетена од делегација изванземаљски илуминати-гуштери. Гуштерите нешто им с'скале, им збореле, ама овие ништо не ги разбрале, па решиле да ги динстаат. Цел Извршен комитет на кинеската компартија два дена јадел. И после оваа короната што е, се проширила. Иначе овие гуштерите-илуминати се неќат со масоните пошто се две различни групи и не се слагаат како треба да се уништи човештвото.
 

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
29.656
Поени од реакции
38.594
3 години како е умрен
умрен?
hah, you sweet summer child
Автоматски споено мислење:

Се чека само Трамп да почне да апси, све ова дип стејт, харп и сарс.
Прв ќе лета Бил Геј.
 
На врв Bottom