Продавам, купувам, менувам...

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од Sephiroth, 1 март 2007.

 1. Pance24

  Pance24 Мариовец

  Член од:
  26 август 2012
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  92
  Kupuvam memoriski 8mb pa nagore za PS2 konzoli.
   
 2. Goce_MKD

  Goce_MKD

  Член од:
  1 јануари 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Продавам гланц нов XIAOMI RedMi Note 5A 4G LTE 5.5 inch Quad Core 64bit 2GB 16GB 13MP Android 7.1.2 NeverLock со една година интернационална гаранција, гратис црна силиконска маска и заштитно стакло, цена 8000 денари
   
 3. Awake

  Awake б.

  Член од:
  30 декември 2007
  Мислења:
  3.194
  Допаѓања:
  2.626
  Некој да ми каже каде во Македонија можам да најдам 1080ti 11gb графички карти? Ми треба поголема количина.
   
 4. Fredy Guarin

  Fredy Guarin Second to none

  Член од:
  20 јули 2009
  Мислења:
  2.839
  Допаѓања:
  4.033
  Нигде нема да најдеш.На newegg по 1500 до 2000 долари се продава една.
  На светско ниво ги нема во доволни количини и цената е плафон.

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
 5. Mr.47

  Mr.47 Juve Fan

  Член од:
  29 јули 2008
  Мислења:
  8.375
  Допаѓања:
  4.505
  Не само такви што нема, глеам у Сет едвај по еден модел од 80, 70, па и 60 да има.
  Анхоч па, ако им е 100% релевантна страната, само 3 графички имаат, RX 560.

  The fuck е работава.
   
 6. pogbaa

  pogbaa

  Член од:
  5 април 2015
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  34
  Prodavam smart tv
  Samsung UE40JU6072U 40" 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black - LED TVs (4K Ultra HD, A, 16:9, 3840 x 2160, Mega Contrast, Black)
  Kupen od t mobile vo perfektna sostojba cena 17000 den
   
  На simeon76 и Govinda им се допаѓа ова.
 7. Pender

  Pender

  Член од:
  15 јануари 2018
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Продавам процесори и рам мемории Процесори : Core 2 Duo E 6750 2.66Ghz 700 денари Pentium 4 630 3.00 ghz 300 денари Intel Celeron 430 1.80 Ghz 200 денари Рам мемории: Kingmax 2 плочки од по 1Gb DDR2 800 Mhz 700 денари Elixir 1 плочка DDR2 512 Mb 533 Mhz 150 денари Или сите заедно за 1600 денари
   
 8. C R E S

  C R E S Chelsea Fan!

  Член од:
  30 јуни 2006
  Мислења:
  3.382
  Допаѓања:
  1.160
  Продавам некористено.
  Seagate Central 4TB Personal Cloud Storage
  Цена : 6000 денари

  27157877_10212526290886554_1403454799_n.png
   
 9. olikomerc

  olikomerc

  Член од:
  25 февруари 2009
  Мислења:
  1.505
  Допаѓања:
  376
 10. barselona123

  barselona123

  Член од:
  3 август 2015
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  128
  audi a3 kupe 2004 2.0 14o ks 105kw srebreno regstrirano cela godina so servis prodavam kontakt inbox
   
 11. smole

  smole Ѕверотилук

  Член од:
  26 јануари 2007
  Мислења:
  1.607
  Допаѓања:
  235
  Kilometri?
   
 12. barselona123

  barselona123

  Член од:
  3 август 2015
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  128
  210.000 od berlin donesen pred 1 i 8 meseci
   
 13. grandink

  grandink

  Член од:
  25 октомври 2015
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  2
  Купувам матична плоча под гаранција
  MB Gigabyte H110-D3A Mining (6 PCIe) LGA1151 DDR4 2400MHz SATA3 M.2 USB3.1 GBit LAN VGA Понудете ПМ: 11.png
   
 14. Ahmaaa

  Ahmaaa

  Член од:
  9 февруари 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Prodavam Saphhire RX 580 4GB Nitro+, ako ima zainteresiran nema mi pise vo private.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 15. _Rocky_

  _Rocky_

  Член од:
  21 септември 2008
  Мислења:
  1.072
  Допаѓања:
  580
  Купувам: дисплеј (екран) половен или нов за
  Acer Aspire E1-571G
   

Сподели преку: