barselona123
Последна активност:
20 јуни 2019 во 19:12
Член од:
3 август 2015
Мислења:
527
Допаѓања:
420
Поени од трофеи:
110

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
19 јануари 1992 (Возраст: 27)

Сподели преку:

barselona123

Машко, 27

„Верувајте во она што постои во вас.“ – Андре Жид 1 ноември 2018

Последна активност:
Прегледува тема Бугарско државјанство (процедура и потребна документација), 20 јуни 2019 во 19:12