Продавам, купувам, менувам...

Дискусија во форумот 'Хардвер' започната од Sephiroth, 1 март 2007.

 1. ScarfaceMkd

  ScarfaceMkd

  Член од:
  4 декември 2008
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  15
 2. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  1.725
  Допаѓања:
  1.282
  Od Anhoch li e kupen? Kolku najniska cena?
   
 3. ScarfaceMkd

  ScarfaceMkd

  Член од:
  4 декември 2008
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  15
  Имаш порака. Иначе да од анхоч е купен.
   
 4. vladok

  vladok

  Член од:
  19 февруари 2016
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  16
  препорака за полнење на тонер за samsung Xpress m 2022 во Скопје?
   
 5. IGOR_MK.

  IGOR_MK.

  Член од:
  14 јануари 2014
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  16
  Оваа ја порачав денес за проба 2GB DDR2 800MHz за 6.51$ , ќе видиме кога ќе стигне. :)
   
  На Mr Bean ^.- му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mr Bean ^.-

  Mr Bean ^.-

  Член од:
  12 јуни 2017
  Мислења:
  189
  Допаѓања:
  106
  Купив веќе од истава продавница дојде за 20тина дена :D
   
  На IGOR_MK. му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Vori

  Vori СИСЬКИ ДВИГАТЕЛЬ

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.273
  Допаѓања:
  3.403
  Продавам

  Lenovo Tab 2 A10-30

  цена 7.500 денари (не е фиксна)

  Доаѓа со 6 андроид.

  Контакт ПП

  [​IMG]

  Lenovo Tab 2 A10-30 (TB2-X30L)
  • Midnight Blue
  • 10.1`` Wi-Fi + 4G
  • IPS LCD capacitive touchscreen
  • 16M colors
  • Resolution: 1280x800 pixels
  • Chipset: Qualcomm Snapdragon 212 APQ8009 Processor
  • CPU: Quad-Core 1.3GHz ARM Cortex A7
  • Internal Memory: 16GB
  • microSD
  • up to 64 GB
  • RAM: 2 GB
  • Primary Camera: 5 MP
  • autofocus
  • Secondary Camera: 2 MP
  • WLAN: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n
  • dual-band
  • hotspot
  • Bluetooth v4.0
  • FM radio
  • Sensors: Accelerometer
  • OS: Android v5.0 Lollipop
  • Battery: Non-removable Li-Ion 7000 mAh


   
 8. IGOR_MK.

  IGOR_MK.

  Член од:
  14 јануари 2014
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  16
  Значи сигурна е продавницава. :)
  Од истата порачав уште една, сега уште поефтина, вторава за 5.76$, ај да видиме дали ќе стигнат за 20 дена. :oleee:
   
 9. Mr Bean ^.-

  Mr Bean ^.-

  Член од:
  12 јуни 2017
  Мислења:
  189
  Допаѓања:
  106
  Па за мене беше а дали и тебе за 20 дена ќе ти стигнат не се знае некогаш е побрзо некогаш поспоро доаѓа.
   
  На IGOR_MK. му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ScarfaceMkd

  ScarfaceMkd

  Член од:
  4 декември 2008
  Мислења:
  403
  Допаѓања:
  15
 11. Деко reloaded!

  Деко reloaded!

  Член од:
  23 јуни 2008
  Мислења:
  9.096
  Допаѓања:
  4.878
  Продавам 2 рига со х6 GPU

  Sapphire 470 4gb samsung x6
  Mb: gigabyte h110
  Ram: 4gb
  Hdd: 80gb
  X6 rizers
  Cpu: intel celeron
  Psu: 1x 700w gigabyte, 1x njoy 750w
   
 12. -Rubik-

  -Rubik- >>{- _ -}<<

  Член од:
  31 октомври 2009
  Мислења:
  305
  Допаѓања:
  100
  Продавам екстерен хард диск, western digital 2TB, 20180418_203714_preview.jpeg без гаранција, нов, неотпакуван. 3500 денари.
   
  Последно уредено: 25 април 2018
 13. IGOR_MK.

  IGOR_MK.

  Член од:
  14 јануари 2014
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  16
  Исправна рам меморија ADATA 1x 8GB DDR4 2400MHz
  Цена: 3000 мкд.
  20180404_212639.jpg
   
 14. omegaRED

  omegaRED

  Член од:
  22 август 2013
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  45
  Купувам PlayStation 4/PS4 Pro.

  Да е на фирмвер 4.55 или пониска.

  Понуди по ПП.

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
 15. kalinkar

  kalinkar

  Член од:
  16 октомври 2007
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  30
  Продавам INTEL EXPRESS 460T STANDALONE SWITCH 24 Порти IMG_20180521_165626.jpg
  IMG_20180521_165626.jpg IMG_20180521_165647.jpg IMG_20180521_165751.jpg IMG_20180521_165816.jpg
  Може би на некој ке му треба цена оставам вие да процените можна е и замена само понудете понуда инаку поседувам два вакви модели
  --- Споено дупло мислење, 21 мај 2018 ---
  Продавам HP COMPAQ T5000 мини компиутер препорции незнам барајте по нет незнам за што може да послужи дајте понуда инаку моја цена е 5000 мкд.
  IMG_20180521_172625.jpg IMG_20180521_172646.jpg IMG_20180521_172703.jpg IMG_20180521_172733.jpg
  --- Споено дупло мислење, 21 мај 2018 ---
  Wi-Fi Антена со домет до 1000 метри бришан простор. Антената е одлчна испробана добро таботи со Linksys WRT54GL Рутер
  Цена 1000 мкд не е фиксна
  IMG_20180521_174609.jpg IMG_20180521_174626.jpg
   
  Последно уредено: 21 мај 2018

Сподели преку: